رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Vote_rcapمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Voting_barمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Vote_lcap 
serendipiti
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Vote_rcapمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Voting_barمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

صفحه 6 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Empty مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:17 pm

تذكير بمساهمة فاتح الموضوع :

مجموعه ایی از سخنان ارد بزرگ اندیشمند و متفکر برجسته ایرانی و همچنین برایان تریسی کارشناس موفقیت از آمریکا تقدیم می گردد :
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 3399633_39be08df0d_l

ارد بزرگ : اگر پی به شکوه و گستره خرد خویش ببریم هیچ گاه به گردن کشی روی نمی آوریم .

ارد بزرگ : گردن کشی آدمیان ، ریشه در ریزی و خردی میدان اندیشه آنان دارد .

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Brian

برایان تریسی : کیفیت زندگی شما بستگی دارد به کیفیت مدیریت شما در استفاده بهتر از وقت

برایان تریسی : وقت با ارزش ترین منبع مالی و تمام موجودی شما برای خرید چیزهایی است که در زندگی خواهان آن هستید

این کتاب را به شکل پی دی اف در اینجا می توانید دانلود کنید : http://persiandrive.net/302885
raazi
raazi

شمع های روشن : 205
جایگاه : 165402
شهرت : 245

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Empty رد: مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:15 pm

ارد بزرگ : هیچ گاه عشق به همدم را پاینده مپندار و از روزی که دل می بندی این نیرو را نیز در خویش بیافرین که اگر تنهایت گذاشت نشکنی و اگر شکستی باز هم نامید نشو چرا که آرام جان دیگری در راه است .

ارد بزرگ : کمک به همگان ، عشقی است که به برجستگان کمک می کند راه های سرفرازی را بیابند .

برایان تریسی : هر دقیقه ای که صرف برنامه ریزی می کنید در انجام کار ده دقیقه صرفه جویی می کنید ، بدین ترتیب ، بازده انرژی شما 100% افزایش پیدا می کند

برایان تریسی : برای برنامه ریزی کارهایتان ، لیستی از فعالیت هایی که باید انجام دهید تهیه کنید . هر کاری را قبل از اینکه انجام دهید بنویسید
raazi
raazi

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 6 Empty رد: مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:16 pm

ارد بزرگ : مستمند کسی است ، که دشواری و سختی ندیده باشد .

ارد بزرگ : ارزش سختی های روزگار را باید دانست ، آنها آمده اند تا ما را نیرومندتر سازند .

برایان تریسی : داشتن اهداف روشن و از پیش تعیین شده برای پیش رفت و موفقیت مطلقا ضروری است

برایان تریسی : اگر بخواهید همین امروز شروع کنید ، برای غلبه بر ضعف ها و به حداکثر رساندن قدرت هایتان چه کار می توانید بکنید ؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:17 pm

ارد بزرگ : آنکه سختی نکشیده ، نرمی و بهکامی نخواهد داشت .

ارد بزرگ : گذشتن از سختی های پیش رو ، چندان سخت تر از آن چه پشت سر گذاشته ایم نخواهد بود .

برایان تریسی : مدیریت زمان در واقع مدیریت شخصی ، مدیریت زندگی و مدیریت خودتان است.

برایان تریسی : از کمبود وقت گله نکنید . شما تمام وقتی را که وجود دارد در اختیار دارید، یعنی بیست و چهار ساعت در هر شبانه روز
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:18 pm

ارد بزرگ : بسیار یاد کردن از سختی های زندگی ، بردگی می آورد .

ارد بزرگ : تمنای واپسین آدمی ، شناور شدن در بسامدهای گیتی است .

برایان تریسی : آرایش مجدد : مدام در پی یافتن راه هایی باشید که وقت و امکانات شما را بر روی مسایلی که بیشترین ارزش را برای سازمان و مشتری هایتان دارد متمرکز کند

برایان تریسی : سرعت عمل در کار برای موفقیت شرطی اساسی است . شور و شوق عملکرد سریع را در خود پرورش دهید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:19 pm

ارد بزرگ : گیتی در جنگ و آوردی بزرگ در گردش است . اندیشه و تلاش خردمندان از یک سو و پوزخند اهریمن و روان دیوپیشگان از سوی دیگر ، معرکه این جهان گذارا است .

ارد بزرگ : بی مایگی و بدکاری پاینده نخواهد بود ، گیتی رو به پویندگی و رشد است . با نگاهی به گذشته می آموزیم : اشتباهاتی همچون برده داری ، همسر سوزی و … را آدمیان رها نموده اند ، خردورزی ! آدمی را پاک خواهد کرد .

برایان تریسی : به عنوان یک فروشنده ، مرتبا از خود بپرسید : فروش بعدی من به کدام فرد یا موسسه خواهد بود؟

برایان تریسی : مرتبا از خود بپرسید : آیا کاری که هم اکنون انجام می دهم به یک معامله منتهی می شود؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:20 pm

ارد بزرگ : آنانیکه خویی جانور گونه دارند و تنها در پی زدودن گرفتاریهای خویشتن خویش هستند بزهکاران روزگارند. باید گفت نشانه آنها بر گیتی هم تراز ریگ کوچکی در کرانه دریای آدمیان نیز نخواهد بود .

ارد بزرگ : بی پایبندی به نظم در گیتی ، ویژگی آدمهای گوشه گیر است که عشق و احساس را سپر دیدگاههای نادرست خود می کنند.

برایان تریسی : امروز به کارهایی بپردازید که شما را به زندگی ایده آل فردا می رساند

برایان تریسی : کارهای خود را مثل کالباس برش دهید و به کارهای کوچک تقسیم کنید . یک تکه از کار را انتخاب کنید و بی درنگ انجام آن را آغاز کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:21 pm

ارد بزرگ : نرمش و سازگاری با گیتی از هر کمین دلهره آوری ، رهایی مان خواهد بخشید .

ارد بزرگ : بکار گیری آشنایان در یک گردونه کاری برآیندی جز سرنگونی زود هنگام سرپرست آن گردونه را به دنبال نخواهد داشت .

برایان تریسی : هنگامی که ضرورت ندارد ، کمال گرا نباشید ، پیش از شروع کار ، لازم نیست تمام جزئیات فرعی کامل و بی عیب و نقص باشد

برایان تریسی : هر فرد به طور متوسط در روز یک ساعت ، و با در نظر گرفتن 250 روز کاری در سال سالانه 250 ساعت از وقت خود را صرف خوردن ناهار می کند . از این وقت عاقلانه استفاده کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:21 pm

ارد بزرگ : شباهنگام برای خانواده و نزدیکانت نامه بنویس و در روز برای اربابان و سرپرستان .

ارد بزرگ : برای شناخت آدمیان ، بجای کنکاش در اندیشه تک تک آنها ، بدنبال شناخت پیشوای انگاره و خرد آنها باشید .

برایان تریسی : رسیدن به اهداف فروش و در آمد مطلوب منوط به انجام فعالیت هایی است که برای رسیدن به آنها ضروری است. پس روی این فعالیت ها متمرکز شوید

برایان تریسی : برای اینکه وقت کمتری را از دست بدهید ، قبل از حرکت به نقاط مختلف ، فاصله و مسیر هر یک را مشخص کنید و پس از برنامه ریزی حرکت کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:23 pm

ارد بزرگ : کشوری که دارای پیشوایی بی باک است همه مردمش قهرمان و دلیر می شوند .

ارد بزرگ : پوزش خواستن از پس اشتباه ، زیباست حتی اگر از یک کودک باشد.

برایان تریسی : بهره وری بالا نتیجه بالا بردن کارایی وقت است . به این ترتیب که فقط مهمترین کارها را انجام دهید.

برایان تریسی : بدترین نوع هدر دادن وقت این است که کارهایی را که اصلا نیازی به انجام دادنشان نیست به بهترین نحو ممکن انجام دهیم
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:23 pm

ارد بزرگ : رسیدن به راستی و درستی چندان سخت و پیچیده نیست کافیست کمی به خوی کودکی برگردیم .

ارد بزرگ : هرگز به کودکانتان نگویید پیشه آینده اش چه باشد همواره به او ادب و ستایش به دیگران را آموزش دهید چون با داشتن این ویژگیها همیشه او نگار مردم و شما در نیکبختی خواهید بود و اگر اینگونه نباشد هیچ پیشه ای نمی تواند به او و شما بزرگواری بخشد .

برایان تریسی : ارزش های بنیادی شما در زندگی چیست؟ آیا هدف ها و فعالیت های شما با این ارزش ها هماهنگی دارد؟

برایان تریسی : اگر مطمئن بودید شکست نمی خورید ، جرات می کردید کدام آرزوی بزرگ خود را عملی کنید ؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:24 pm

ارد بزرگ : اهل سیاست پاسخگو هستند ! البته تنها به پرسشهایی که دوست دارند ! .

ارد بزرگ : چو گرمای تن مردان و زنان کهن به آسمان پر کشید با یاد خویش اندیشه هواخواهان خود را گرما دهند .

برایان تریسی : برای اولویت بندی کارها باید نتایج هر کدام از آنها را در دراز مدت در نظر گرفت.

برایان تریسی : چه کاری است که شما ، و فقط شما ، می توانید انجام دهید و اگر خوب انجام شود یک دگرگونی واقعی به وجود می آورد ؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:25 pm

ارد بزرگ : دودمان بی نیا و مرد کهن ، به هزار آیین اهریمنی گردانده می شود .

ارد بزرگ : اگر نتوانیم به تبار خویش سامانی درست دهیم ، مانند این است که در خانه ایی بی دیوار زندگی می کنیم .

برایان تریسی : آرامش ذهنی را بالاترین هدف خود قرار دهید و وقت و زندگی خود را حول محور آن تنظیم کنید .

برایان تریسی : وقتی که با خانواده هستید ، صد در صد وقت خود را ، جسما و روحا ، در اختیار آنها قرار دهید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:25 pm

ارد بزرگ : برآزندگان خواهند ساخت سرآیندگان از پس آن خواهند سرود و زمین آیندگان را بارور می سازند .

ارد بزرگ : برآزندگان سپاه یاران خویش را تنها در آمدگان و زندگان نمی بینند .

برایان تریسی : در خانه کمیت وقت و در کار کیفیت وقت است که به حساب می آید ، آنها را با هم مخلوط نکنید

برایان تریسی : تمام آموزش های ممکن را ببینید . یک ایده خوب کافی است تا شما را از انجام سالها کار سخت ، معاف کند
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:26 pm

ارد بزرگ : برآزندگان گرما بخشند ، سخن و گفتار آنان راه روشن آیندگان است .

ارد بزرگ : برآزندگان به گفتار سخیف و کم ارزش زندگی خویش را تباه نمی سازند .

برایان تریسی : حداقل یک ساعت در روز در حوزه کاری خود مطالعه کنید . این عادت به مرور شما را به یکی از آگاه ترین افراد در حرفه تان بدل می کند.

برایان تریسی : برای صرفه جویی در وقت ، پیش از آنکه کار مهمی را شروع کنید همه چیزهایی را که نیاز دارید آماده کنید و دم دست بگذارید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:27 pm

ارد بزرگ : برآزندگان چشم در دست پر از بذر خویش دارند و آسمانی که مهربان است صدای غرش باد هرزه گرد آنها را از راه خویش برنمی گرداند .

ارد بزرگ : برآزندگان مست شرآب هزاران ساله تاریخ کشورخویشند سخن آنان جز آهنگ خیزش و رشد نیست .

برایان تریسی : بعضی ها می توانند وقت آدم را زیاد تلف کنند . چه کسی در محیط کار وقت شما را تلف می کند؟

برایان تریسی : برای صرفه جویی در وقتی که صرف مکالمات تلفنی می کنید ، مکالمات خود را دسته بندی کنید و آنها را با هم انجام دهید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:28 pm

ارد بزرگ : برآزنده نمی گوید کیست ! او می گوید چیستی ؟ و از چیستت تو را به آسمانها می کشاند .

ارد بزرگ : برآزندگان بدنبال دگرگونی و رستاخیزند ، رشد در کمینگاه راه های نارفته است .

برایان تریسی : با نمونه بودن دیگران را هدایت کنید . تصور کنید که همه اطرافیانتان به شما به عنوان یک نمونه عالی مدیریت زمان نگاه می کنند

برایان تریسی : خودتان را به صورت یک متخصص در زمینه مدیریت زمان مجسم کنید . خود را به عنوان فردی منظم ، کارآمد و موثر تصور کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:28 pm

ارد بزرگ : پرهای خون آلود برآزندگان نقش زیبای آزادی آیندگان است.

ارد بزرگ : کجاست سینه کش کوهستان سرد و بلندی که گامهای برآزندگان را بر تن خویش به یادگار نداشته باشد ؟ .

برایان تریسی : تا جایی که امکان دارد از مواد آماده موجود در بازار استفاده کنید . موسساتی که تخصصی کار می کنند کارها را سریع تر و ارزان تر انجام می دهند

برایان تریسی : برای انجام تمام کارهای مهم خود مهلت تعیین کنید . این کار به عنوان یک نظام تسریع عمل می کند و موجب عملکرد عالی می شود
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:29 pm

ارد بزرگ : برآزندگان دستی و دامنی برای کاشتن دارند ! تا کدام فرزند برداشت کند ؟...

ارد بزرگ : چه فریست زندگی را آنگاه که : برآزندگان را نشناسی ؟ و در خود بپیچی ؟ .

برایان تریسی : از روش تجربه و موفقیت استفاده کنید . یاد بگیرید که چطور با شکست خوردن و یاد گرفتن از اشتباهاتتان به پیشرفت و موفقیت دست پیدا کنید.

برایان تریسی : مدیریت زمان مانند ماشین نویسی یا دوچرخه سواری یک مهارت است که با تمرین و تکرار می توان آن را تقویت کرد
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:30 pm

ارد بزرگ : هیچ گاه در برابر فرزند ، همسرتان را بازخواست نکنید .

ارد بزرگ : تنها مادر و پدر خواست های فرزند را بی هیچ چشم داشتی بر آورده می سازند .

برایان تریسی : رویکرد شما نسبت به وقتتان تا حد زیادی میزان پیشرفت و موفقیت شما را تعیین می کند

برایان تریسی : انسان های برتر می توانند همزمان بر روی دو تفکر متضاد تمرکز کنند و به کار ادامه دهند ، یعنی هم دید دراز مدت داشته باشند و هم کوتاه مدت.
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 10:30 pm

ارد بزرگ : مادر و پدر ، زندگیشان را با فروتنی به فرزند می بخشند .

ارد بزرگ : این دیدگاه اشتباست که بپنداریم مرد توانا ، فرزندی همچون خود خواهد داشت .

برایان تریسی : موفقیت در فروش کالا مستقیما بستگی به این دارد که تا چه حد قادر هستید با خریداران جدید ارتباط بر قرار کنید .

برایان تریسی : هر کاری که انجام می دهید در واقع دارید وقتتان را می فروشید . آن را ارزان نفروشید
raazi
raazi

صفحه 6 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة