رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 9 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 9 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Vote_rcapمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Voting_barمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Vote_lcap 
serendipiti
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Vote_rcapمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Voting_barمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

صفحه 2 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Empty مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:17 pm

تذكير بمساهمة فاتح الموضوع :

مجموعه ایی از سخنان ارد بزرگ اندیشمند و متفکر برجسته ایرانی و همچنین برایان تریسی کارشناس موفقیت از آمریکا تقدیم می گردد :
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 3399633_39be08df0d_l

ارد بزرگ : اگر پی به شکوه و گستره خرد خویش ببریم هیچ گاه به گردن کشی روی نمی آوریم .

ارد بزرگ : گردن کشی آدمیان ، ریشه در ریزی و خردی میدان اندیشه آنان دارد .

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Brian

برایان تریسی : کیفیت زندگی شما بستگی دارد به کیفیت مدیریت شما در استفاده بهتر از وقت

برایان تریسی : وقت با ارزش ترین منبع مالی و تمام موجودی شما برای خرید چیزهایی است که در زندگی خواهان آن هستید

این کتاب را به شکل پی دی اف در اینجا می توانید دانلود کنید : http://persiandrive.net/302885
raazi
raazi

شمع های روشن : 205
جایگاه : 164742
شهرت : 245

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Empty رد: مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:48 pm

ارد بزرگ : آدمیانی اندک ، تنها به هدف می اندیشند ! و بسیار کسان که هدفشان جز خانه نشین کردن همان گروه و دسته کوچک نیست .

ارد بزرگ : گاهی هدف خود ، سد دید آدمیست باید دور شد و آنگاه برگشت چه درخشان هویداست .

برایان تریسی : در حین کار مرتبا برای جلوگیری از خستگی جسمی و ذهنی ، از جا برخیزید ، چند حرکت کششی انجام دهید و کمی راه بروید

برایان تریسی : استراحت کوتاه یکی از ابزار های مدیریت زمان است . یک استراحت کوتاه می تواند شما را برای ساعاتی که در پیش دارید شارژ کند
raazi
raazi

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی - صفحة 2 Empty رد: مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:49 pm

ارد بزرگ : رنج آدمی را نیرومند می سازد برسان کوهستان سخت .

ارد بزرگ : سرآمد دشواری و سختی دانایست و دانا چشم خویش را بر بسیاری از زیبایی های زود گذر گیتی خواهد بست .

برایان تریسی : داشتن ذهن انعطاف پذیر کلید مدیریت زمان و استفاده بهتر از وقت است . آیا وقتی در موردی تغییر عقیده می دهید به راحتی می توانید به آن اعتراف کنید؟

برایان تریسی : به هنگام تحولات سریع خواهید دید 70% از تصمیم گیری های شما اشتباه از کار در می آید . پذیرش این واقعیت یکی از عوامل کلیدی صرفه جویی در وقت است
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:49 pm

ارد بزرگ : کسی که همسر و کودک خویش را رها می کند ، در پی خفت ابدیست .

ارد بزرگ : کودکی که گناه خویش را بدون پرسش ما به گردن می گیرد در حال گذراندن نخستین گام های قهرمانی است .

برایان تریسی : شادی و خوشبختی را هدف اصلی زندگی تان قرار دهید و کلیه فعالیت هایتان را بر اساس این هدف سازمان دهی کنید

برایان تریسی : نگران نباشید که مردم در مورد شما چه فکر می کنند . آنها احتمالا اصلا در مورد شما فکر نمی کنند
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:50 pm

ارد بزرگ : ساختاری که با سرشت آدمی سازگار نباشد توان پایداری ندارد .

ارد بزرگ : نیرومندترین ساختارها ، نرم ترین آنهاست ، ساختارهای خشک و سخت خیلی زود نابود می گردند .

برایان تریسی : کار اصلی یک فروشنده جست و جو ، عرضه و پی گیری است . سایر کارها جنبه فرعی دارند

برایان تریسی : 80% از وقت خود را به جست و جو و عرضه اختصاص دهید و فقط 20% از وقتتان را صرف پی گیری کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:51 pm

ارد بزرگ : پشیمانی، اولین گام برای پوزش است.

ارد بزرگ : درحالی که مردم برای اشتباه ناکرده هم باید پوزش بخواهند ! سیاستمداران پر اشتباه خود را آری از هر گونه ایراد می دانند و برای همین هیچ گاه پوزش نمی خواهند .

برایان تریسی : کاملا مراقب سلامت جسمانی خود باشید . خستگی و بیماری از عوامل مهم اتلاف وقت هستند.

برایان تریسی : اگر قرار است فردا صبح کار کنید شب زود به رختخواب بروید . زود به رختخواب رفتن و زود از خواب برخاستن یکی از رموز موفقیت است
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:51 pm

ارد بزرگ : آنکه پوزش نمی داند چیست! مناسب دوستی نیست .

ارد بزرگ : از پس پشیمانی می توان راههای تازه ایی را برای نجات یافت .

برایان تریسی : انسانهای برتر از وقت خود به گونه ای استفاده می کنند که گویی دیگران نظاره گر اعمال آنها هستند ، حتی وقتی که تنها هستند و کسی آنها را نمی بیند.

برایان تریسی : همیشه برای انجام کارهایتان جدول زمان بندی شده داشته باشید و تمام کارها و قرار ملاقات ها را در آن بنویسید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:52 pm

ارد بزرگ : پشیمانی که ما را به راه راست نکشاند ، هیچ ارزشی ندارد .

ارد بزرگ : تنها پشیمانی را باید بخشید که بر اشتباه خود آگاه شده و آن را بر زبان جاری می سازد .

برایان تریسی : اولین ساعت روز را که به " ساعت طلایی " معروف است صرف خودتان کنید

برایان تریسی : هر روز صبح 30 تا 60 دقیقه از وقت خود را صرف مطالعه کنید تا توانایی های خود را به روز کرده و حضور ذهن خود را تقویت کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:52 pm

ارد بزرگ : بزرگداشت ، بخشش بی ریای مهر است مهری که با آن می توان بوی بهار را همیشه همراه داشت .

ارد بزرگ : بزرگداشت ، دروازه ای از بهشت است .

برایان تریسی : تمام روز را کار کنید و هر دقیقه را هم به حساب بیاورید

برایان تریسی : اگر هر روز دو بار و هر بار به مدت 20 دقیقه برای صرف چای دست از کار بکشید و اگر در سال 50 هفته کار کنید روی هم رفته معادل 10000 دقیقه یا 166 ساعت در سال وقت صرف این کار کرده اید . از وقت خود عاقلانه استفاده کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:53 pm

ارد بزرگ : آرمان ما باید دارای شور و برانگیختگی باشد . انگیزشی که آدمی را به هست و جوشش نیاورد ، خسته کننده است .

ارد بزرگ : یادآوری آرمانها ، از بیراهه روی بازمان می دارد .

برایان تریسی : تند خوانی را یاد بگیرید تا بتوانید در مدت کوتاه تری مطالب بیشتری را مطالعه کنید

برایان تریسی : مدام مطالعه کنید ، به نوارهای آموزشی گوش دهید و به دنبال ایده هایی باشید که به شما کمک می کنند تا کارآیی بیشتری پیدا کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:54 pm

ارد بزرگ : آنچه بدست خواهی آورد فراتر از رنج و زحمتت نخواهد بود .

ارد بزرگ : دوستی با رنج ها و درد ها مانند دوستی با دشمن ستیزه جو ست ، باید بر ناراستی ها تاخت که این تنها راه ماندگاریست .

برایان تریسی : حافظه خود را طوری تقویت کنید که بسته به نیازتان بتوانید توانایی خود را در به یاد آوردن نام ها ، اعداد و ارقام ، مطالب و اطلاعات لازم افزایش دهید

برایان تریسی : در مطالعه مجلات ، به منظور صرفه جویی در وقت ، مقالات مورد نیاز خود را جدا کنید و برای مطالعه بعدی بایگانی کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:54 pm

ارد بزرگ : مهم ترین رازهای نهان سیاست بازان ، چیزی جز پیگری اندیشه مردم کوچه و بازار نیست .

ارد بزرگ : آدمهای پلیدی هستند که با زمان سنجی مناسب ، از نگرانی های همگانی بهره می برند و خود را یک شبه رهایی بخش مردم می خوانند .

برایان تریسی : پیش از آنکه یک کتاب را به طور کامل بخوانید ، با ورق زدن و مرور سریع مطالب ، سرعت خود را در خواندن کتاب بالا ببرید

برایان تریسی : امروزه هر فردی مطالب زیادی را باید بخواند اما قانون جمع آوری اطلاعات این است: اگر بیش از شش ماه از آن می گذرد دیگر ارزشی ندارد
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:55 pm

ارد بزرگ : کمر راه هم در برابر آرمان خواهی برآزندگان خواهد شکست .

ارد بزرگ : برآزندگان و ترس از نیستی؟! آرمان آنها نیستی برای هستی میهن است.

برایان تریسی : قبل از بایگانی و نگهداری هر مطلبی ابتدا از خود بپرسید : آیا باز هم به این اطلاعات نیاز پیدا خواهم کرد.

برایان تریسی : 80% از کلیه اطلاعاتی که بایگانی و ذخیره می شوند هرگز مورد استفاده مجدد قرار نمی گیرند.
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:56 pm

ارد بزرگ : ویرانه کاخ های برآزندگان هم ، هزاران گهواره امید بر بستر خویش دارد .

ارد بزرگ : میهن پرستی هنر برآزندگان نیست که آرمان آنان است .

برایان تریسی : وقتی کارهایی که باید انجام دهید زیادتر از حد معمول است برای آنکه دوباره بتوانید زندگی تان را تحت کنترل در آورید ابتدا لیستی از تمام کارهای کوچک و بزرگی که باید انجام دهید تهیه کنید

برایان تریسی : هر هفته یک روز ، هر چهار ماه یک تعطیلات آخر هفته طولانی و هر سال حداقل دو هفته کامل به تعطیلات بروید . به تعطیلات رفتن یکی از بهترین راه های استفاده از وقت است
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:57 pm

ارد بزرگ : بیماران پیوسته از پایان هر خروشی دم می زنند . این کار ! صوفی منشانی خموش ، روانه میدان زندگی می کند .

ارد بزرگ : نیرنگ پیران بدنهاد ، تنها با مرگ به پایان می رسد .

برایان تریسی : هر وقت ممکن است ، از پول برای صرفه جویی در وقت استفاده کنید . خیلی کارها را می توانید به کسانی بسپارید که آن را سریع تر از شما انجام می دهند.

برایان تریسی : به مدیریت زمان به عنوان مجموعه ای از مهارتها و ابزار هایی نگاه کنید که می توانید از آنها برای ساختن یک زندگی فوق العاده استفاده کنید.
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:57 pm

ارد بزرگ : جوانان ! زندگی خردمندانه می خواهند ، کهنسالان باید آگاهی بخش اندیشه های آنان باشند نه بازیگران زندگی آنان .

ارد بزرگ : پیران آزاده آنانیند که از آموزش دودمان امروز کوتاهی نمی کنند و هر آنچه در اندیشه دارند را هدیه می کنند .

برایان تریسی : برای اینکه در کسب عادت های مدیریت زمان پیشرفت کنید ، از شخص دیگری که بطور فوق العاده ای منظم و مرتب است تقلید کنید.

برایان تریسی : عناصر تشکیل دهنده خوشبختی عبارتند از : خودشناسی ، احترام به خود و عزت نفس که همگی از طریق مدیریت درست زمان حاصل می شوند.
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:58 pm

ارد بزرگ : پیران اندیشمند به ریشه ها می پردازند نه به شاخه ها .

ارد بزرگ : پیران جهان دیده برای گفتگو با جوانان مانع تراشی نمی کنند .

برایان تریسی : قبل از شروع یک کار پیچیده ، همه کارها ، وظایف و فعالیتهایی را که باید انجام دهید لیست کنید

برایان تریسی : از همان آغاز کار ، پایان آن را در نظر داشته باشید . وقتی کار از هر نظر به بهترین نحو انجام شود ، پروژه مورد نظر باید چه وضعیتی داشته باشد؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:58 pm

ارد بزرگ : برای نابودی دشمن اندیشه خود ، بیاموز و پژوهش کن ! و برای گریز از دشمن مال و زندگیت به هنجارهای قانونی پناه ببر و دوری پیشه کن .

ارد بزرگ : اگر می خواهی کسی را بزرگ کنی ، پیوسته از او به دشمنی یاد کن .

برایان تریسی : در هر کار مهمی تکنیک پیش بینی بحران را به کار گیرید : از خودتان بپرسید " چه مشکلی ممکن است در کار پیش بیاید؟"

برایان تریسی : فرض های نادرست ریشه تمام شکست هاست . فرض های غلط شما چه هستند؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:59 pm

ارد بزرگ : دشمنی به آدمی این زمان را می دهد که تواناییهای خویش را باز شناسد .

ارد بزرگ : دشمن ! دشمن است ، فریب زبان چرب دشمن را مخور .

برایان تریسی : شما به عنوان یک شخص ، بر اساس ضروریاتی که برای خودتان تعیین می کنید رشد و نمو پیدا می کنید . راه کارهای مدیریت زمان ، شخصیت ، اعتماد به نفس و خودباوری خدشه ناپذیری را در شما پرورش می دهد.

برایان تریسی : توانایی اداره پروژه ها ، یا به عبارت دیگر ، انجام همزمان چند کار مرتبط عاملی حیاتی در موفقیت شماست
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 8:00 pm

ارد بزرگ : تندرستی پاداش نیک زیستی ست .

ارد بزرگ : تندرستی پرشگاه روان بیدار است برای گشودن دروازه های پیروزی .

برایان تریسی : به یاد داشته باشید که قانون مورفی در مورد هر کاری که انجام می دهید صدق می کند:
-هرکاری بیش از آنچه انتظار می رود به طول انجامد.
- هر چیزی بیش از آنچه در ابتدا برآورد می کنید هزینه در برخواهد داشت
- هر مشکلی که قرار است یش بیاید ، پیش خواهد آمد
- از میان مشکلاتی که قرار است پیش بیاید ، بدترین آن ها در بدترین زمان ممکن پیش خواهد آمد و بسیار بیشتر از حد انتظار شما خسارت وارد خواهد کرد. مورفی فردی خوش بین بود.

برایان تریسی : هر دقیقه را هم به حساب بیاورید . به هنگام مسافرت و یا زمان اضافی بین جلسات از موهبت زمان برای مطالعه ، یادگیری و رشد فکری استفاده کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 8:01 pm

ارد بزرگ : اندوخته ای با ارزشتر از تندرستی ، نمی شناسم .

ارد بزرگ : با ترشرویی به میان مردم رفتن ، تنها از بیماران ساخته است .

برایان تریسی : نظریه تنگناها (constraints) می گوید: همیشه گلوگاه یا تنگنایی وجو دارد که میزان موفقیت نهایی هر پروژه ای را تعیین می کند . تنگنای شما چیست ؟

برایان تریسی : قانون 80/20 در مورد تنگناها نیز عمل می کند . در 80%موارد دلیل شکست در پیشرفت در درون خود شماست
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 8:02 pm

ارد بزرگ : ادب نمایه آغازین خرد است .

ارد بزرگ : آدم با ادب دروازه دلها را همیشه گشوده می بیند .

برایان تریسی : مدیریت زمان عالی منبع انرژی ، شور و شوق و رویکرد ذهنی مثبت است.

برایان تریسی : اینکه بتوانید در انجام امور پیچیده با دیگران همکاری کنید مهارتی اساسی برای پیشرفت در کار است
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 8:02 pm

ارد بزرگ : ادب با پول ، دانش و آموزش بدست نمی آید ادب دارای ریشه است ریشه ایی به بلندای تاریخ .

ارد بزرگ : دانه ادب در درون ما همانند گیاهی رشد می کند روشن بینی ، آب رشد آن است و خورشید ، دوستان و همدلان .

برایان تریسی : اقدام اساسی و تعیین کننده شما چه باید باشد ؟ چه عملی سرعت دست یابی به هدف مورد نظر را تعیین می کند؟

برایان تریسی : همیشه قبل از هر جلسه دستور جلسه را مکتوب و روشن به هر یک از اعضاء بدهید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 8:03 pm

ارد بزرگ : خواست ادب آن نیست که هر چه ما می خواهیم دیگران بگویند ، ادب آنست که ببینیم آیا کسان دیگر در جایگاه خویشند ؟ و حال ما در کجاییم ؟

ارد بزرگ : برای آنکه کسی را با ادب بنامیم و یا وارون براین ، باید کمی درنگ کرد و زمان را به کمک گرفت .

برایان تریسی : تجدید سازمان : مدام در جستجوی راه های بهتر ، سریع تر و موثرتر برای رسیدن به نتایج مورد نظر باشید

برایان تریسی : تجزیه و تحلیل مجدد فرآیند انجام کار : همیشه به دنبال روش هایی باشید تا بتوانید فرآیند انجام هر کاری را ساده تر کرده و از تعداد مراحل انجام کار بکاهید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 8:04 pm

ارد بزرگ : مردم آدمهای بردبار را با ادب می دانند حال آنکه بردباری سنجشی درست نیست ! باید ادب آدمها را در آزمون ها سنجید و نه در سکوتها ...

ارد بزرگ : ادب خویش را هیچ گاه فرو مگذار ، با وجود آنکه مورد ریشخند باشی !

برایان تریسی : تا جایی که ممکن است انجام کارهایی را که ممکن است از عهده دیگران بر آید به دیگران بسپارید . در این صورت برای انجام کارهایی که فقط از عهده شما بر می آید وقت کافی خواهید داشت

برایان تریسی : قبل از انجام هر کاری از خود بپرسید : آیا اصلا این کار باید انجام شود ؟ آیا باید هم اکنون انجام شود ؟ آیا باید توسط من انجام شود؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 8:04 pm

ارد بزرگ : به هنگام نکوهش هنگامه باران ، به بهره اش نیز بیاندیش .

ارد بزرگ : بارش باران تپش زندگی و مهربانی است .

برایان تریسی : حتی المقدور تصمیم گیری ها را به دیگران واگذار کنید . " وقتی تصمیم گیری ضروری نیست ، ضروری است که تصمیم گیری نکنید".

برایان تریسی : قانون مزیت نسبی می گوید : هر گاه کسی حاضر است کاری را با دستمزدی کمتر از آنچه شما دریافت می کنید یا مایلید دریافت کنید انجام دهد ، کار را به او واگذار کنید
raazi
raazi

صفحه 2 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة