هنر و هنرمندان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» مهربانی در سخنان بسیار زیبای حکیم ارد بزرگ
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالأربعاء نوفمبر 25, 2015 10:13 am من طرف شکوفه

» نخست وزیر دولت خودخوانده مخالفان سوریه استعفا کرد
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:22 am من طرف سروناز

» سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:22 am من طرف سروناز

» همایش راهبری دیابت با حضور وزرای بهداشت کشورها
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:19 am من طرف سروناز

»  افزایش متوسط قیمت کفش
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:18 am من طرف سروناز

» سومین اجلاس سران بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان گاز جهان
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:17 am من طرف سروناز

» وضع نامطلوب مسکن ۱۸ میلیون از ۵۸ میلیون نفر جمعیت شهری ایران
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:15 am من طرف سروناز

» همایش موضوع «حوزه‌های اجتماعی مسکن»
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:14 am من طرف سروناز

» حضور مسافران مشکوک
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:14 am من طرف سروناز

» باید به روح پیشرفت در نیروی دریایی ارتش توجه شود
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:11 am من طرف سروناز

» هفتاد و دو نفر از گروه طالبان و سیزده پلیس افغان در استان هلمند کشته شدند
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:10 am من طرف سروناز

» مخاطره اعتبار سند بازطراحی رآکتور اراک با نقض تعهد
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:07 am من طرف سروناز

» آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:04 am من طرف سروناز

» پلیس از خروج افراد فاقد گذرنامه و روادید جلوگیری می کند
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:03 am من طرف سروناز

» اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:01 am من طرف سروناز

» برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:00 am من طرف سروناز

» دیدار رئیس‌جمهور نیجریه
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالإثنين نوفمبر 23, 2015 11:56 pm من طرف سروناز

» همکاری بیشتر کشورهای غربی را برای مبارزه با گروه داعش
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالإثنين نوفمبر 23, 2015 11:55 pm من طرف سروناز

» سرگي لاوروف وزير امور خارجه روسيه وارد تهران شد
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالإثنين نوفمبر 23, 2015 11:53 pm من طرف سروناز

» هر انس طلا امروز در بازار جهاني با حدود 6 دلار کاهش
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Emptyالإثنين نوفمبر 23, 2015 11:50 pm من طرف سروناز

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 40 و در تاريخ الجمعة فبراير 06, 2015 7:47 am بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس I_vote_rcapچهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس I_voting_barچهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس I_vote_lcap 
farimah
چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس I_vote_rcapچهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس I_voting_barچهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس I_vote_lcap 
raazi
serendipiti
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز
mehran

چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس

چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Empty چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس

پست من طرف شکوفه في الجمعة يناير 27, 2012 1:49 am

به گزارش آپام به نوشته آدیتی سنترال: یکی از جالب توجه ترین ایده های تبلیغاتی که توسط هنرمند سنگاپوری، چان هاوی چانگ اجرا شده است که تنها با استفاده از یک خط ممتد، پُرتره های معروف دنیا را به صورت مارپیچی نقاشی می کند.

این ایده ی تبلیغاتی برای کمپانی فابر کاستل طراحی شده
و چان هوی چانگ استعداد باور نکردنی خود را با کشیدن نقاشی های مارپیچی از
پرتره های شناخته شده ی تاریخ به نمایش گذاشته است. به گفته ی شرکت هماهنگ
کننده، او کار خود را با کرباس سیاه شروع کرده و تنها با پیچ و خم دادن به
یک خط حلزونی نقاشی می کند. میزان دقت و کنترل چانگ در کارهایش شگفت انگیز
است و با وجودی که فیلم های ویدیویی از چگونگی ایجاد آثار وی وجود دارند
هنوز هم کار او غیرقابل باور می نماید.

چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Chan-Hwee-Chong-550x704

چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Chan-Hwee-Chong2-550x366

چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Chan-Hwee-Chong3-550x704

چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Chan-Hwee-Chong4-550x366

چهره نگاری های شگفت انگیز تنها با یک خط / عکس Chan-Hwee-Chong5-550x704