رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Vote_rcapبرنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Voting_barبرنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Vote_lcap 
serendipiti
برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Vote_rcapبرنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Voting_barبرنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم

برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم Empty برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم

پست من طرف سروناز الثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:00 am

تعویق دیدارهای پرسپولیس و استقلال مقابل حریفان
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۱۲:۲۵ PM

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران از تغییر زمان برگزاری دو دیدار از هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، بنا به درخواست باشگاه نفت تهران در باره تغییر زمان دیدار این تیم با تیم پرسپولیس تهران در هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر به علت حضور تیم نفت تهران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مورخ 4 آذر 94، سازمان لیگ با تغییر زمان دو دیدار از این هفته موافقت کرد.

برنامه جدید دیدارهای استقلال تهران و پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ به شرح زیر است:

دوشنبه 9 آذر 94

نفت تهران - پرسپولیس تهران - ساعت 15 - ورزشگاه تختی تهران

استقلال تهران - سایپا تهران- ساعت 17:30 - ورزشگاه آزادی تهران

برچسب ها:
پرسپولیس ،

فوتبال ،

لیگ ،

استقلال ،

سروناز
سروناز

الميزان
القرد