رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 4 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 4 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Vote_rcapآن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Voting_barآن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Vote_lcap 
serendipiti
آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Vote_rcapآن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Voting_barآن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی

آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی Empty آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی

پست من طرف سروناز الثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:04 am

وزنه برداری جهان ؛ رکورد رضازاده شکسته شد
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۱۲:۰۲ PM

وزنه‌بردار دسته ۶۲ کیلوگرم کره شمالی با کسب ۳ مدال در مسابقات جهانی هیوستون رکورد کسب مدال در مسابقات جهانی را شکست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ آن گوگ کیم نماینده تیم ملی وزنه‌برداری کره‌شمالی که علاوه بر مدال طلای المپیک، 12 مدال جهانی (7 طلا، 3 نقره و 2 برنز) هم در کارنامه دارد در رقابت‌های دسته 62 کیلوگرم مسابقات جهانی امریکا یک رکورد تاریخی را به نام خود به ثبت رساند.

از سال 1998 که دسته بندی اوزان رقابت‌های وزنه‌برداری به شکل کنونی درآمد، حسین رضازاده با کسب 14 مدال، رکورد کسب بیشترین تعداد مدال را در دست داشت، اما این رکورد در جریان مسابقات جهانی با عملکرد مناسب آن گوک کیم وزنه‌بردار کره‌شمالی شکسته شد.

این وزنه‌بردار قدرتمند کره شمالی با کسب 3 مدال دیگر (طلای یکضرب و 2 نقره دوضرب و مجموع) در مسابقات جهانی هیوستون رکورد 14 مدالی حسین رضازاده را با 15 مدال به نام خود تغییر داد.

برچسب ها:
وزنه برداری ؛ رکورد ،

رضازاده ،
سروناز
سروناز

الميزان
القرد
شمع های روشن : 84
جایگاه : 165257
شهرت : 180
زاد روز : 1992-09-24

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل