رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
حضور مسافران مشکوک Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
حضور مسافران مشکوک Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
حضور مسافران مشکوک Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
حضور مسافران مشکوک Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
حضور مسافران مشکوک Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
حضور مسافران مشکوک Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
حضور مسافران مشکوک Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
حضور مسافران مشکوک Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
حضور مسافران مشکوک Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
حضور مسافران مشکوک Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
حضور مسافران مشکوک Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
حضور مسافران مشکوک Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
حضور مسافران مشکوک Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
حضور مسافران مشکوک Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
حضور مسافران مشکوک Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
حضور مسافران مشکوک Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
حضور مسافران مشکوک Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
حضور مسافران مشکوک Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
حضور مسافران مشکوک Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
حضور مسافران مشکوک Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 5 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 5 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
حضور مسافران مشکوک Vote_rcapحضور مسافران مشکوک Voting_barحضور مسافران مشکوک Vote_lcap 
serendipiti
حضور مسافران مشکوک Vote_rcapحضور مسافران مشکوک Voting_barحضور مسافران مشکوک Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

حضور مسافران مشکوک

حضور مسافران مشکوک Empty حضور مسافران مشکوک

پست من طرف سروناز الثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:14 am

تهدید به بمبگذاری در هواپیمای مسافربری آمریکا
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۱۱:۳۷ AM

پلیس آمریکا درباره هواپیماهایی که به علت حضور مسافران مشکوک و یا تهدید بمبگذاری مسیر خود را تغییر داده اند تحقیق می کنند.
به نقل از روزنامه یو اس ای تودی چاپ آمریکا در گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت: یک هواپیمای شرکت هوایی «جنوب غرب» در مسیر حرکت خود به لس آنجلس ناچار شد به علت حضور مسافران مشکوک مسیر خود را تغییر دهد و در کانزاس سیتی فرود اضطراری انجام دهد.

این هواپیمای شرکت هوایی جنوب غرب در پی رفتارهای غیرمعمول شماری از مسافران روز یکشنبه ناچار شد در کانزاس سیتی فرود اضطراری انجام دهد.

بعد از بازرسی بخش های مختلف این هواپیما و کسب اطمینان مبنی بر نبود بمب در داخل آن و بعد از بازجویی از سه نفر از مسافران هواپیما، این هواپیما پرواز خود را به مقصد لس آنجلس از سر گرفت.

خدمه این هواپیما گفته اند شماری از مسافران آن در هنگام پرواز به دستورات خدمه توجه نکرده و حتی برخی رفتارهای مشکوک هم از خود نشان داده اند به همین علت خلبان هواپیما تصمیم گرفت هواپیما را در کانزاس سیتی فرود بیاورد.

همچنین پلیس کانادا هم دو هواپیمای دیگر را به علت احتمال وجود بمب بررسی کرد.

یک هواپیمای ترکیه هم به علت احتمال وجود بمب در آن ناچار شده بود مسیر حرکت خود را به هالیفکس تغییر دهد بعد از انجام بازرسی و اطمینان از نبود بمب در آن پرواز خود را از نیویورک به استانبول شروع کرد.

روز یکشنبه همچنین احتمال وجود بمب در یک هواپیمای شرکت هوایی وست جت باعث شد این هواپیما با دویست و بیست و نه مسافر پرواز خود را از هالیفاکس به کالاگاری متوقف کند و بعد از انجام بازرسی های مورد نیاز و کسب اطمینان مبنی بر نبود بمب در داخل آن، این هواپیما به آسمان برخاست.

تهدیدات مطرح شده علیه هواپیماهای مسافربری آمریکا در حالی مطرح شده است که تدابیر امنیتی در این کشور بعد از حملات تروریستی پاریس به شکل بی سابقه ای افزایش یافته است.

روز سه شنبه گذشته هم یک هواپیمای شرکت هوایی ایرفرانس که از فرودگاه دالاس به پاریس حرکت می کرد ناچار شد در هالیفاکس فرود بیاید که علت آن هم وجود بمب در این هواپیما اعلام شده است. اف بی آی بعد از انجام بازرسی ها در این فرودگاه اعلام کرد هیچ تهدید جدی در داخل این هواپیما وجود نداشت.

برچسب ها:
هواپیما ،

امریکا ،
سروناز
سروناز

الميزان
القرد
شمع های روشن : 84
جایگاه : 165257
شهرت : 180
زاد روز : 1992-09-24

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل