رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 5 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 5 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Vote_rcapسیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Voting_barسیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Vote_lcap 
serendipiti
سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Vote_rcapسیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Voting_barسیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین

سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین Empty سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین

پست من طرف سروناز الثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:22 am

تنها راه پیشرفت کشورهای مستقل،ایستادگی وتکیه برمردم است
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۱۱:۵۶ AM

رهبر انقلاب امروز در دیدار ،رئیس‌جمهور ونزوئلا باتجلیل از مقاومت وحرکت الهام‌بخش ونزوئلا درمقابل سیاست‌های استکباری تأکیدکردند:امروزسیاست‌های استکباری همچون بلایی بزرگ به جان بشریت افتاده وتنهاراه پیشرفت وپیروزی کشورهای مستقل، «ایستادگی»و«تکیه بر توده‌های مردم»در«جنگ اراده‌ها»است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به سیاست‌های طمع‌ورزانه امریکا در منطقه امریکای لاتین افزودند: امریکا این منطقه را حیاط خلوت خود می‌دانست اما حرکت بی‌بدیل ونزوئلا توانست این منطقه را به نقطه‌ای مستقل و باهویت تبدیل کند.

رهبر انقلاب هدف امریکا از فشار بر ونزوئلا را نابود کردن مقاومت الهام‌بخش دولت و ملت ونزوئلا خواندند و خاطرنشان کردند: جنگ‌های امروز دنیا در واقع «جنگ اراده‌ها» است و شما با ایستادگی و استحکام اراده‌ها و استفاده از ظرفیت‌های فراوان کشورتان خواهید توانست بر مشکلات پیروز شوید.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به الگوی موفق انقلاب اسلامی در براندازی رژیم وابسته و مسلح پهلوی، گفتند: امام خمینی(ره) با دست خالی اما با تکیه بر آحاد مردم و به صحنه آوردن آنها توانست حکومت مورد حمایت امریکا و اروپا را ساقط کند و راه پیروزی و استمرار موفقیت دولت‌های مستقل، استفاده از همین نسخه است.

ایشان دستیابی جمهوری اسلامی ایران به پیشرفت‌های علمی و فناوری خیره‌کننده با وجود حجم انبوه فشارها و تحریم‌های دشمنان را تجربه‌ای ارزشمند دانستند و افزودند: این تجربه با اتکا به حضور و همراهی مردم به دست آمد و کلید حل مشکلات جلب عواطف و دل‌های مردم با انجام کار و خدمت صادقانه به آنهاست.

حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین بر افزایش سطح همکاری‌های دوجانبه ایران و ونزوئلا تأکید کردند و گفتند: ایران، پیشرفت و موفقیت ونزوئلا را پیشرفت و موفقیت خود می‌داند.

در این دیدار که آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور نیز حضور داشت، آقای نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا با اظهار خرسندی از ملاقات مجدد با رهبر انقلاب اسلامی، ایران را دارای هویت تاریخی خواند و گفت: ایران و ونزوئلا دوستان حقیقی و برخوردار از روابط پایدار هستند.

آقای مادورو با اشاره به احترام و علاقه فراوان هوگو چاوز رئیس‌جمهور فقید ونزوئلا به ایران و رهبر انقلاب اسلامی افزود: من نیز درس‌های زیادی از ملاقات با شما آموخته‌ام و سخنان و توصیه‌های شما تأثیر زیادی در من داشته است.

رئیس جمهوری ونزوئلا با تأکید بر ضرورت ایستادگی در دفاع از استقلال ملی، خاطرنشان کرد: امپریالیسم با ایجاد آشوب و هرج و مرج در جهان و تحقیر هویت کشورها، به دنبال نابود کردن استقلال ملت‌هاست.

آقای مادورو با اشاره به آمادگی دولت و ملت ونزوئلا برای مقابله با توطئه‌های امریکا، گفت: همانطور که جنابعالی تأکید کردید باید با جنگ اراده‌ها و تکیه بر مردم، دشمنان را شکست دهیم.

رئیس جمهوری ونزوئلا اهمیت اجلاس کشورهای صادرکننده گاز و لزوم بازیابی اهمیت اوپک را نیز یادآور شد و افزود: باید برای افزایش سطح همکاری‌های دو جانبه و اجرای پروژه‌های مشترک طرح‌ریزی جدیدی انجام دهیم و همچون گذشته روابط خود را در بالاترین سطوح حفظ کنیم و ارتقا دهیم.
سروناز
سروناز

الميزان
القرد
شمع های روشن : 84
جایگاه : 165257
شهرت : 180
زاد روز : 1992-09-24

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة