رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 7 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 7 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Vote_rcapپند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Voting_barپند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Vote_lcap 
serendipiti
پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Vote_rcapپند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Voting_barپند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

پند و اندرزهای کوتاه

5 مشترك

صفحه 11 از 13 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  الصفحة التالية

پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Empty پند و اندرزهای کوتاه

پست من طرف farimah الخميس أبريل 09, 2009 2:12 pm

تذكير بمساهمة فاتح الموضوع :

پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 75cea3c54a710c6371e7705a198fafc2

انتخاب هاي شما همگي از سر عشق خواهند بود . باربارا دي آنجليس

پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 0_-_orod691

شاگرداني که بدون نوآوري ! همواره سخن استاد خويش را تکرار مي کنند هيچگاه براي خود و استادشان فر و شکوهي ، ارمغان نمي آورند . ارد بزرگ

پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 6718_aboalisina

تجربه بالاتر از علم است . ابوعلي سينا
farimah
farimah

الدلو
الحصان
شمع های روشن : 275
جایگاه : 165594
شهرت : 29
زاد روز : 1990-01-27

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پند و اندرزهای کوتاه - صفحة 11 Empty رد: پند و اندرزهای کوتاه

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:07 pm

من اگر در بهشت باشم ولي به من بگويند تو حق نداري جهنم را به اين بهشت ترجيح بدهي از آن بهشت بيرون مي روم . ژان روستان

اگر آرمان برايمان هويدا باشد ابزار هاي رسيدن به آن را خيلي زود خواهيم يافت . ارد بزرگ

اين جهان سراسر افسانه است جز نيکي و بدي چيزي باقي نيست . فردوسي خردمند

اشتغال به هر كاري بهتر از تنبلي و بيكاري است . اسمايلز
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پيوندمان را با ياد آوري سرشت نيکمان نيرومندتر سازيم . ارد بزرگ

آن كه بر فراز بلندترين كوه رفته باشد ؛ خنده مي زند بر همهء نمايش هاي غمناك و جدي بودن هاي غمناك . فردريش نيچه

ادمي اگر فقط بخواهد خوشبخت باشد به زودي موفق ميگردد ولي او مي خواهد خوشبخت تر از ديگران باشد و اين مشگل است زيرا او ديگران را خوشبخت تر از انچه هستند تصور ميکند . مونتسکيو

خوشبختي، فاصله ي اين بدختي تا بدبختي بعدي است . چارلي چاپلين
farimah
farimah

الدلو
الحصان

مهم نيست کجا متولّد شدم و چگونه و کجا زندگي کرده ام. مهم اين است که در آنجا که بوده ام چگونه رفتاري داشته ام . جوجيا اوکيف

شور و هيجان داشته باش ، اما هرگز عقل و منطق را کنار مگذار . لخ والسا

گذشت زمان آدمي را پير نمي سازد، بلكه ترك آرمانها و كمال مطلوبهاست كه ما را فرتوت و افتاده مي كند . دوگلاس مك آرتور

خوشبختي مانند پروانه اي است ، اگر او را دنبال کنيد از شما فرار مي کند ولي اگر آرام بنشينيد روي سر شما خواهد نشست . داويد هيوم
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:49 pm

دانش آموزان جوانه هاي برخواسته از وجود آموزگاران اند که با آسمانها مي آميزند و ريشه گاهشان همان خاک پر ارزش است . ارد بزرگ

آنکه تخم بدي را مي فشاند ، بدون شک همه محصول آن را درو مي کند . دموستن

انديشمنداني همواره نا آشنا مي مانند که راه سخن گفتن با مردم خويش را نمي دانند . ارد بزرگ

فريادهاي دردناک و ستمديده ، شمشيرهايست که هر آن به گونه ايي انتقام مي گيرند . ارد بزرگ
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:50 pm

من نميدانم که به چه مناسبت اموات بايد داراي مقام و احترام خاصي باشند.
براي چه وقتي يکنفر مرد تمام خطاها و اشتباهات او را فراموش کرده و در عوض درباره محاسن و مزاياي او صحبت ميکنند ؟!؟!؟!
حتي اگر بعد از مرگ او خيانت ها و گناهان جديدي از مرده کشف شود او را مي بخشند.
پس از اين قرار تا وقتي که شخص فوت ننمايد ما آنطور که شايد و بايد او را دوست نداريم.
حال خيلي غريب است که ما درباره آنهايي که زنده هستند اينطور رفتار نمي کنيم و اگر درباره آنها اينطور رفتار مي کرديم زندگي ما در اين جهان خيلي لذت بخش مي شد و بسياري از مصائب و بدبختي ها از بين مي رفت !!! . موريس مترلينگ

موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار ، پشتكار و بيان واضح عشق و محبت عميق قلبي است. آنتوني رابينز

پيشرفت آدمي زماني بدست مي آيد که بر کردار و رفتار خود فرمانروا باشد . ارد بزرگ

چراغ مايه دفع تاريکي است ، بدي جوهر تاريکي در زندگي آدمي است ، که از آن دوري بايد جست .فردوسی خردمند
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:52 pm

با بردباري همه چيز در چنگ توست . ارد بزرگ

يکي از صحبت هايي که مرا سرگرم مي نمايد اظهارات دانشمندان مذهبي و ديني است که بطرزي موثر در خصوص اراده و پيش بيني و مقصد و نقشه هاي خدا صحبت مي کنند و چنان به گفته خود اعتقاد دارند که گويي ظهر آن روز با خدا ناهار خورده اند!!! . موريس مترلينگ
عشق به مراتب بزرگتر و فراتر از جاذبه ي فيزيکي و جسماني اي است که نسبت به شخص ديگري در خود احساس مي کنيم . عشق حتي به مراتب فراتر از ايمان به آرمان و غايتي برتر يا علاقه شور و اشتياق نسبت به روابط ، کار يا حتي خانواده است . باربارا دي آنجليس

اگر ما صد مرتبه باهوش تر و چيز فهم تر از اين بوديم دنيايي که به نظر ما مي رسد چندان شباهتي به دنياي کنوني نداشت و اگر هزار مرتبه از اين چيز فهم تر بوديم تفاوت دنيايي که به نظرمان مي رسيد با اين دنيا زياد تر مي شد.
زيرا دنيا جز خود ما و جز آنچه در خود مي بينيم و از خود مي فهميم چيز ديگري است!!!
براي چه مي بايستي در آتش جهنم بسوزم و دچار عذاب باشم ؟؟؟ گناه من چيست و چه کرده ام ؟؟؟
خواهيد گفت که گناه تو اين است که خدا را نشناخته اي !!! ولي نشناختن خداوند گناه من نيست زيرا خود او نخواست که من او را بشناسم و گرنه من را طوري مي آفريد که قادر به شناسايي او باشم.
تمام افکار و نظرياتي که من درباره خدا دارم او در وجود من قرار داده.زيرا بالاخره بايد اين حقيقت را قبول کرد که همه چيز را خود او آفريده است و اگر گاهي هم از خداوند سوال کنم که " تو کيستي و چيستي؟؟؟ " باز اين پرسش را او در وجود من گذاشته است.
بنابراين من چه گناهي دارم ؟؟؟ . موريس مترلينگ

همه آدميان به شيوه هاي گوناگون سختي هاي روزگار را مي چشند . ارد بزرگ
farimah
farimah

الدلو
الحصان

همه خوشبختيها و موفقيت که به من روي آورده از درهايي وارد شده است که آنها را به دقت بسته بودم . بايرون

دل آدمي بنده آرزوست ، سرشتها يکسان نيست ، هر کس خويي دارد ، و جويا و خواهان چيزي است . بزرگمهر

کردار ناپسند خويش را با دارايي زياد هم نمي تواني پنهان سازي . ارد بزرگ

جنگ کشتارگاه کساني است که همديگر را نمي شناسند ، به نفع کساني است که يکديگر را مي شناسند ولي همديگر را نمي کشند . جنگ قوانين را خاموش مي کند . سيسرون
farimah
farimah

الدلو
الحصان

نگاه زمينيان ، تهي است از انوار آسمانيان . ارد بزرگ

درد پيري انحطاط روحي و جسماني آن نيست ، بلکه بار خاطرات آن است . سامرست موام

براي شب پيري در روز جواني چراغي بايد تهيه کرد . بلوتارک

خموشي ، دري به سوي نگاه ژرف تر است . ارد بزرگ
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:53 pm

در نظر مردم سخن سنج قدر سخن بيش از گنج است . بزرگمهر

پيام آوران باورهاي پست بزرگترين پيروزيهاي تاريخ مردم خويش را به ريشخند گرفته اند . ارد بزرگ

افتخار در خشک کردن قطره اشک است نه در جاري ساختن سيل خون . بايرون

غالب اشخاص بدون اينکه مقصد معيني را تعقيب کنند زندگي مي نمايند و مثل پر کاهي که بر روي آب حرکت کند ، عمر خود را به آخر مي رسانند و جلو نمي روند ، جريان آب انها را مي برد . سه نه ک
farimah
farimah

الدلو
الحصان

تن پوشي زيباتر از سرشت و گفتار نيکو سراغ ندارم . ارد بزرگ

وقت گرانبها است ، اما حقيقت گرانبها تر است . ديسرائيلي

تنها با عشق ميان دلهاي شماست که عشق ميان شما عمق و استحکام واقعي خود را نشان خواهد داد . باربارا دي آنجليس

هميشه اندكي ديوانگي در عشق هست اما هميشه اندكي منطق هم در ديوانگي هست . فردريش نيچه
farimah
farimah

الدلو
الحصان

فصيح ترين زبان عمل است . شکسپير

از ديروز بياموز براي امروز زندگي کن و اميد به فردا داشته باش . آلبرت انيشتن

در اين دنيا از دو راه مي توان موفق شد ؛ يا از هوش خود و يا از ناداني ديگران . لابروير

اگر تمام عالم در يک کفه ترازو نهاده شود و مادرم در کفه ديگر ، کفه عالم بالاتر خواهد ايستاد . لورولا بکديل
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:54 pm

هنگامي که فيلسوفي معتقد است که مدام حواس انساني او را مي فريبد فيلسوف ديگري سوگند ياد مي کند که هرگز حواس ما را نفريفته است . لافونتن

هميشه به خود اعتماد داشته باشيد. اگر يك بار كاري را با موفقيت انجام داده باشيد، باز هم مي توانيد. آنتوني رابينز

کساني که دنيا را تکان داده اند در استعدادهاي طبيعي نابغه نبوده اند ، بلکه بر عکس قواي عقلي آنان از حد معمول و متوسط تجاوز نمي کرده است ولي به يک صفت ممتاز بوده اند : ثبات و استقامت . ديسرائيلي

پيرامونيان ما چه بخواهيم و يا نخواهيم بر انديشه هاي ما اثر خواهند گذاشت . ارد بزرگ
farimah
farimah

الدلو
الحصان

بر روي زمين چيزي بزرگتر از انسان نيست و درانسان چيزي بزرگتر از فكر او. هميلتون

جواني که به بالا نمي نگرد ، نظرش به پايين مي افتد و کسي که به را ه کمال نمي رود ، به پستي مي گرايد. ديسرائيلي

دل کسي که خاطر شاه دادگر از او مکدر باشد جايگاه ديو است . بزرگمهر

نگاه درون و برون ما ، از خويشتن خويش آغاز و بدان خواهد انجاميد . ارد بزرگ
farimah
farimah

الدلو
الحصان

اگر جانت در خطر بود بجاي پنهان شدن بکوش همگان را از گرفتاري خويش آگاه سازي . ارد بزرگ

مردم موفق امروز کودکان جشور ديروز بوده اند . ديسرائيلي

دانش برترين داده هاي يزدان پاک است . خردمند هميشه سرور است . بزرگمهر

آتش خشم را با آب سکوت خاموش کن . ارد بزرگ
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:55 pm

اگر شما به مشکلات پشت کنيد سختي ها هيچگاه به شما پشت نخواهند نمود بهترين راه ، مبارزه پيگير و هميشگي با سختي هاست . ارد بزرگ

بزرگترين شادي تولد است و بزرگترين غمها مرگ. هوارد فاست

حق ،حق است حتي اگر همه برعليه آن باشندو اشتباه ، اشتباه است حتي اگر همه موافق آن باشند. ويليام پن

انسان بدرستي همان ميشود که به آن فکر ميکند . فلورانس نايتينگل
farimah
farimah

الدلو
الحصان

بردباري در توان هر کسي نيست کساني که بردبارند فرمانروايي مي کنند . ارد بزرگ

نيك زيستن امروز، ديروز را به خوابى شيرين و فردا را به رؤياى اميد بدل مى سازد . سانسكريت

عشق مغناطيسي است که ما را به مبدا خود جذب مي کند . باربارا دي آنجليس

ممکن است مرديکه دائم سؤال مي کند ابله به نظر برسد . ولي کسيکه هرگز سؤال نمي کند در تمام عمر ابله باقي مي ماند . لوئي پاولز
farimah
farimah

الدلو
الحصان

آدمهاي پاک نهاد درهاي وجودشان را پس از ناسپاسي مي بندند نه پيش از آن . ارد بزرگ

آنان كه آزادى را فداى امنيت مى كنند، نه شايستگى آزادى را دارند و نه لياقت امنيت را . بنيامين فرانكلين

در آغاز تنها عشق بود. حتي زندگي و پيدايش شما بر روي اين کره ي خاکي نيز برخاسته از عشق است . اين عشق بوده است که در يک لحظه مرد و زني را آنچنان به سوي هم جذب کرده است تا از تلفيق و اتحاد عاشقانه ي بدن آن ها بذر شما متولد گردد . باربارا دي آنجليس

خوشبختى لذت مشتركى است كه حاصل يارى بى چشمداشت به ديگران است. هلن كلر
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:56 pm

در جواني دوست نداشتن علامت بدي است . روح سالم هميشه يکنفر دوست را که لايق باشد ملاقات خواهد کرد .ل – کارو

خواسته مراد از مريد خاموشي و ژرف نگريست ، و خواهش مريد از مراد ، نشان دادن راه پيشرفت . ارد بزرگ

جهان فقط همين جهان ظاهر است و دنياي حقيقي، دروغي بيش نيست . فردريش نيچه

آنچه را تا ديروز گناه مى خوانديم، امروز بيان شخصيت و احساسات خود مى ناميم . بارونس استاكس
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:56 pm

آدم خشمگين نميتواند حقيقت را بگويد. ضرب المثل چيني

انسان از حشرات هم کوچکتر است ، چون آنها براي کشتن ما فقط نيش مي زنند ، ولي ما براي کشتن آنها تمام وجودشان را له و نابود مي سازيم . موپاسان

بيداري بدون آگاهي امکان پذير نيست . ارد بزرگ

هر قدر کسي را بيشتر دوست داشته باشيد کمتر مغرورش کنيد. مولير
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:57 pm

براي دلهره شبانگاهان ، نسيم گرما بخش خرد را همراه کن . ارد بزرگ

آدم پرحرف تخم ميكند و آدم خاموش درو ميكند. اقليدس

آدم تبهكار ميرود ولي شر او باقي مي ماند. شكسپير

فريبنده هميشه در حال فريب خوردن است . ارد بزرگ
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:57 pm

انديشه ها بزرگترين جنگنده هاي جهانند و جنگي که انديشه اي در دنبال دارد چيزي جز وحشيگري نيست . گارفيلد

کساني که ديگران را با بي ارزشترين واژه ها به ريشخند مي گيرند ابلهاني بيش نيستند . ارد بزرگ

آه ؛ اي مجنون مهربان ؛ زرتشت ! اي شيداي اعتماد ! تو هميشه همين سان بوده اي . تو هميشه با اعتماد به هر چيز هراسناک نزديک شده اي . تو هميشه مي خواهي هر غولي را بنوازي. هرم نفسي گرم و کمي موي نرم بر پنجه ؛ همين بس تا تو يکباره آمادهء عاشق شدن و به دام انداختن اش شوي . عشق خطري است در کمين تنهاترين کس. عشق به هر چيزي که زنده باشد و بس ! براستي ؛ خنده آور است جنون و فروتني من در عشق ! . فردريش نيچه

آدم بي فضيلت و بي هنر را ستودن چنان است كه به او دشنام دهند . لاروشفوكولد
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 5:58 pm

با فريب شايد بتوان چيزي بدست آورد اما در نهايت همان دستاورد مايه تباهي خواهد بود . ارد بزرگ

حقيقت مي تواند مدتي در حجاب تعويق و تأخير بماند ولي هميشه جوان بوده و خود را معرفي خواهد نمود . گوليو

شما بدون تسلط بر خود نمي توانيد فاتح ديگران باشيد.کيم وو چونگ

هميشه به خود اعتماد داشته باشيد. اگر يك بار كاري را با موفقيت انجام داده باشيد، باز هم مي توانيد. آنتوني رابينز
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 6:02 pm

تو ممكن است در تمام دنيا فقط يك نفر باشي ،‌ولي براي بعضي افراد تمام دنيا هستي. گابريل گارسيا مارکز

خوار نمودن هر آيين و نژادي به کوچک شدن خود ما خواهد انجاميد . ارد بزرگ

در ميان دو کس دشمني ميفکن ، که ايشان چون صلح کنند تو در ميانه شرمسار باشي . سعدي

براي گله ي انساني تمام نشانه هاي ابرانسان چون نشانه هاي بيماري يا ديوانگي ظاهر مي شوند . فردريش نيچه
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 6:11 pm

آن هنگام كه روحم عاشق جسمم شد و جفت گيري اين دو سر گرفت من بار ديگر متولد شدم .ويكتور هوگو

الماس را جز در قعر زمين نمي توان يافت و حقايق را جز در اعماق فكر نمي توان كشف كرد. مارك تواين

سربازي که مي ترسد ، جان خود و ديگر سربازان را به خطر مي افکند . ارد بزرگ

شما نمي توانيد به يک نفر چيزي را که خودش از قبل نمي داند ياد بدهيد . فقط مي توانيد او را از آنچه مي داند با خبر و آگاه کنيد. گاليله
farimah
farimah

الدلو
الحصان

پست من طرف farimah الأحد مايو 02, 2010 6:12 pm

من در جهان يک دوست داشته ام و آن خودم بوده ام ! ناپلئون

شخصي که امروز زير سايه اي ارميده ، مديون کسي است که مدت ها قبل درختي کاشته . وارن بوفه

افكار افراد متفكر خودبخود مي انديشد . انيشتين

ميوه کشتن ، کشته شدن است . ارد بزرگ
farimah
farimah

الدلو
الحصان

صفحه 11 از 13 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  الصفحة التالية