رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 11 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 11 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Vote_rcapترکیب نقاشی و اشیای واقعی Voting_barترکیب نقاشی و اشیای واقعی Vote_lcap 
serendipiti
ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Vote_rcapترکیب نقاشی و اشیای واقعی Voting_barترکیب نقاشی و اشیای واقعی Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

ترکیب نقاشی و اشیای واقعی

2 مشترك

ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Empty ترکیب نقاشی و اشیای واقعی

پست من طرف امیر الأربعاء فبراير 04, 2015 12:59 am

ترکیب نقاشی و اشیای واقعی 15-1-27-213053danesh-45
هنر > تجسمی - نیویورک> نقاش آمریکایی با بهره‌بردن از اشیا ساده و روزمره با نقاشی اطراف آنها ماهیت ذهنی این اشیا را برای بیننده تغییر می‌دهد تا جایی که در برخی از نقاشی‌های او در نگاه نخست نمی‌توان به ماهیت اصلی شیء پی‌برد.

كريستوفر‌نيمان براي نمونه زير يك جوهردان‌شيشه‌اي مردي را كشيده و بيننده در نگاه نخست اين شيء را با دوربين عكاسي اشتباه مي‌گيرد. نقاشي‌هاي او همگي براي بازديد‌كننده‌هاي او در شبكه‌هاي اجتماعي جذاب هستند.

--------------------------------------------

چند سخن بسیار زیبا از بزرگترین فیلسوف جهان (حکیم ارد بزرگ)

ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Great_orod_500

این دیدگاه درست نیست که بپنداریم مرد توانا ، فرزندی همچون خود خواهد داشت . حکیم ارد بزرگ

سرود و آهنگ زیبای طبیعت ، تپشی آرام و کشیده دارد . حکیم ارد بزرگ

زمین زنده و پویاست ، آن را باید پاسداشت . حکیم ارد بزرگ

درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست . حکیم ارد بزرگ

نوروز ، فرخنده جشن طبیعت است و چه روزی زیباتر از این ؟ . حکیم ارد بزرگ

با نوروز هر سال ، دوباره زاده می شویم . حکیم ارد بزرگ

اگر شیفته کارت نباشی ، روانت بیمار می شود و در پایان ، پیکرت از پای در خواهد آمد . حکیم ارد بزرگ

گاهی تنها راه درمان روانهای پریشان ، رفتن به سوی رخدادهای تازه است . حکیم ارد بزرگ

آسودگی دیگران ، بخشی از آرامش و رفاه ماست . حکیم ارد بزرگ

آنکه ایراد می گیرد و راه درست را نشان نمی دهد ، یاوه گویی بیش نیست . حکیم ارد بزرگ

شادی ، حماقت نیست ، شادی نیاز روان آدمیست . حکیم ارد بزرگ

نیکی ، برآیند سرشت پاک آدمی است . حکیم ارد بزرگ

هیچگاه ، از راستی و درستی خویش آزرده مباش ، چرا که در انتهای هر رویداد ، پیروزی از آن توست . حکیم ارد بزرگ

خردمندان و هنرمندان ، سازندگان آینده اند . حکیم ارد بزرگ

در بلند هنگام هیچ نیرویی نمی تواند ، در برابر فرهنگ و هنر ، ایستادگی کند . حکیم ارد بزرگ

هنر ، برآیند شناور بودن خرد ، در جهان احساس است . حکیم ارد بزرگ

امیر
امیر

شمع های روشن : 105
جایگاه : 170411
شهرت : 364

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ترکیب نقاشی و اشیای واقعی Empty رد: ترکیب نقاشی و اشیای واقعی

پست من طرف donia الأربعاء فبراير 04, 2015 5:02 am

جالبه
اما من این سبک کار هنری را در همین ایران خودمون زیاد دیده ام
donia