رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 7 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 7 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Vote_rcapاتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Voting_barاتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Vote_lcap 
serendipiti
اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Vote_rcapاتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Voting_barاتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن

اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن Empty اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن

پست من طرف سروناز الثلاثاء نوفمبر 24, 2015 12:01 am

رایزنی تهران – الجزیره به نفع امنیت منطقه است
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۱۲:۱۹ PM

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به مشترکات تاریخی، دینی و فرهنگی و نیز مواضع مشترک تهران و الجزیره در خصوص تحولات سیاسی و اقتصادی در منطقه و جهان، رایزنی و تبادل نظر بیشتر دو کشور را به نفع امنیت منطقه و توسعه اقتصادی ایران و الجزایر ارزیابی کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، اسحاق جهانگیری صبح امروز در دیدار عبدالمالک سلال، نخست وزیر الجزایر با اشاره به اوضاع خاورمیانه و عملکرد گروه های تروریستی نظیر داعش که به ترویج اسلام‌هراسی منجر شده است، اظهار داشت: اسلام دین محبت، انسان دوستی و رحمت است و باید با رایزنی و همکاری کشورهای اسلامی مانع از مخدوش شدن چهره اسلام ازجانب افراط‌گرایان و طرفداران خشونت شد.

معاون اول رئیس جمهور افزود: ما شاهد اتفاقات ناگوار در عراق، سوریه و یمن هستیم و رایزنی با کشورهایی نظیر الجزایر که مواضع منطقی در قبال این حوادث داشته اند، می تواند در رفع بحران های موجود در منطقه کارساز باشد.

جهانگیری سپس با اشاره به برگزاری اجلاس مجمع سران کشورهای صادرکننده گاز در تهران ابراز امیدواری کرد در این اجلاس تصمیماتی اتخاذ شود که منافع کشورهای صادرکننده گاز را به خوبی تامین کند.

وی با بیان اینکه ظرفیت های بسیاری در دو کشور برای توسعه همکاری های اقتصادی و تجاری وجود دارد، علاقه‌مندی کشورهای غربی و اروپایی برای توسعه روابط و همکاری با ایران را خاطرنشان کرد و افزود: ایران از گسترش روابط با همه کشورهای دنیا استقبال می کند اما علاقه‌مندیم همکاری های خود را با کشورهای دوست نظیر الجزایر بیش از پیش توسعه دهیم.

معاون اول رئیس جمهور ضمن قدردانی از مواضع خوب الجزایر در جریان مذاکرات هسته ای ایران با کشورهای 1+5 و پیام تبریک آقای بوتفلیقه رئیس جمهوری الجزایر به رئیس جمهوری کشورمان به خاطر توافق هسته ای، گفت: امیدواریم در دوران پساتحریم با شناسایی راهکارهای رفع موانع در چارچوب کمیسیون عالی مشترک دو کشور زمینه را برای حضور و فعالیت بخش های خصوصی و دولتی ایران و الجزایر در عرصه های مختلف فراهم آوریم.

نخست وزیر الجزایر نیز با اشاره به برگزاری اجلاس مجمع سران کشورهای صادرکننده گاز در تهران،همکاری کشورهای تولید کننده نفت و گاز در شرایط کنونی برای حل بحران کاهش قیمت انرژی و پیامدهای آن را ضروری خواند و گفت: همکاری ایران و الجزایر می تواند علاوه بر تاثیرگذاری در این زمینه موجب فراهم شدن فرصت های لازم برای توسعه همکاری ها در همه زمینه ها باشد.

عبدالمالک سلال افزود: دو کشور می توانند در پرتو روابط بسیار خوب سیاسی، همکاری های تجاری و صنعتی را افزایش دهند و امیدواریم سفر آینده معاون اول رئیس جمهوری ایران به الجزایر و برگزاری اجلاس کمیسیون عالی مشترک بتواند نقطه عطفی برای گسترش این مناسبات در همه زمینه‌ها باشد.

وی گفت: تهران و الجزیره در مسائل منطقه ای و بین المللی مواضع نزدیک به یکدیگر دارند و ما تلاش خواهیم کرد تا با توجه به روابط راهبردی‌مان با کشورهای افریقایی زمینه را برای افزایش همکاری های ایران با تمام این کشورها فراهم آوریم.

نخست وزیر الجزایر با اشاره به مذاکرات ایران با کشورهای 1+5 افزود: رئیس جمهوری و هیئت دولت الجزایر بر این باور هستند که توافق هسته ای ایران با کشورهای 1+5 یک موفقیت بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است و می تواند موجب افزایش قدرت سیاسی، اقتصادی و حتی دفاعی ایران شود.

وی همچنین بر رایزنی، مشاوره و ارتباطات نزدیک دو کشور در خصوص تحولات خاورمیانه به منظور فایق آمدن بر مشکلات ناشی از حضور تروریست ها و گروه های افراطی تاکید کرد.

برچسب ها:
جهانگیری ،

معاون اول ،

الجزایر ،
سروناز
سروناز

الميزان
القرد
شمع های روشن : 84
جایگاه : 166397
شهرت : 180
زاد روز : 1992-09-24