رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 8 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 8 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Vote_rcapمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Voting_barمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Vote_lcap 
serendipiti
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Vote_rcapمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Voting_barمجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

صفحه 1 از 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Empty مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:17 pm

مجموعه ایی از سخنان ارد بزرگ اندیشمند و متفکر برجسته ایرانی و همچنین برایان تریسی کارشناس موفقیت از آمریکا تقدیم می گردد :
مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی 3399633_39be08df0d_l

ارد بزرگ : اگر پی به شکوه و گستره خرد خویش ببریم هیچ گاه به گردن کشی روی نمی آوریم .

ارد بزرگ : گردن کشی آدمیان ، ریشه در ریزی و خردی میدان اندیشه آنان دارد .

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Brian

برایان تریسی : کیفیت زندگی شما بستگی دارد به کیفیت مدیریت شما در استفاده بهتر از وقت

برایان تریسی : وقت با ارزش ترین منبع مالی و تمام موجودی شما برای خرید چیزهایی است که در زندگی خواهان آن هستید

این کتاب را به شکل پی دی اف در اینجا می توانید دانلود کنید : http://persiandrive.net/302885
raazi
raazi

شمع های روشن : 205
جایگاه : 165612
شهرت : 245

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Empty رد: مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:25 pm

ارد بزرگ : کمر راه هم در برابر آرمان خواهی برآزندگان خواهد شکست .

ارد بزرگ : آدمهای آرمانگرا هنگامیکه به نادرست بودن آرزویی پی می برند بر ادامه آن پافشاری نمی کنند .

برایان تریسی : به جای اینکه چند کار را همزمان با هم انجام دهید ، بر روی انجام یک کار تمرکز کنید و آن را درست انجام دهید.

برایان تریسی : آزادی شما به اندازه انتخاب های درست شماست . همیشه طرح و یا انتخاب دیگری به عنوان پروژه عقب نشینی برای زمانی که ممکن است طرح اول موفق نشود داشته باشید
raazi
raazi

مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی Empty رد: مجموعه ایی از پندهای ارد بزرگ و برایان تریسی

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:26 pm

ارد بزرگ : فرمانروای شایسته به فکر انتقام از مردم خویش نیست .

ارد بزرگ : فرمانروایان هیچگاه نباید از بار کاری که بر دوش گرفته اند شانه خالی کنند اگر هم اشتباهی رخ نموده با دلیری آن را بازگویند .

برایان تریسی : یکی از بهترین راه های استفاده از وقت این است که قابلیت های خود را در زمینه هایی که نتایج کلیدی را برای شما به بار می آورد افزایش دهید.

برایان تریسی : برای آنکه در آمدتان بیشتر شود باید بیشتر چیز یاد بگیرید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:26 pm

ارد بزرگ : فرمانروا اندیشه خویش را درگیر رخدادهای کوچک نمی کند .

ارد بزرگ : سیاست بازان بدانند که فرمانروا همیشه به مردم بدهکار است .

برایان تریسی : در مورد هر تصمیمی که می گیرید احتمال بدهید که ممکن است شکست هم بخورید . پس پیش بینی کنید که در این صورت چه خواهید کرد

برایان تریسی : فکر کردن همراه با پیش بینی را تمرین کنید . چه اتفاقی ممکن است پیش بیاید و در آن صورت چه کار باید بکنید؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:28 pm

ارد بزرگ : فرمانروا اندیشه خویش را درگیر رخدادهای کوچک نمی کند .

ارد بزرگ : سیاست بازان بدانند که فرمانروا همیشه به مردم بدهکار است .

برایان تریسی : در مورد هر تصمیمی که می گیرید احتمال بدهید که ممکن است شکست هم بخورید . پس پیش بینی کنید که در این صورت چه خواهید کرد

برایان تریسی : فکر کردن همراه با پیش بینی را تمرین کنید . چه اتفاقی ممکن است پیش بیاید و در آن صورت چه کار باید بکنید؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:30 pm

ارد بزرگ : مردان و زنان کهن در راه رسیدن به هدف ، یک آن هم نمی ایستند .

ارد بزرگ : نگاه مردان کهن ایستا نیست آنها دورانهای آینده را نیز به خوبی می بینند .

برایان تریسی : مرتب از خودتان بپرسید : آیا کاری که در حال حاضر انجام می دهم نقشی در رسیدن به مهم ترین هدفم دارد؟

برایان تریسی : جلسات ابزار ضروری تجارت است . شما باید تمام توان تان را به کار گیرید تا از اوقات جلسات حداکثر استفاده را بکنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:30 pm

ارد بزرگ : وارون بر رشد و شکوه دانش آدمی ، ریشه ادب و منش آدمها ، از دوران دیرین تا کنون بسیار اندک دگرگون شده است . ادب تازیان ، مردم افرنگ و یا خاور نشینان کمترین دگرگونی را در خود داشته است . آنچه دگرگون شده دانش و خرد است . اما ریشه همان دردهای دیرین خویش را بر پشت دارد .

ارد بزرگ : آدمها میوه های درختانی هستند که ریشه ای از دیرینه دارند .

برایان تریسی : اولین ساعت روز ستون روز است هنری وارد بیچر

برایان تریسی : اولین قرار ملاقات روز را صبح زود بگذارید . زود از خواب بلند شوید، زود از خانه بیرون بروید و مشغول کار شوید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:31 pm

ارد بزرگ : کلید رازهای بزرگ ، در ژرفای کمی نیست .

ارد بزرگ : هر چه بلند پروازتر باشیم به رازهای کمتری بر می خوریم .

برایان تریسی : هرگز وسوسه نشوید که ابتدا کارهای جزئی را انجام دهید . این کار ممکن است همه زحمات شما را به باد دهد

برایان تریسی : برای غلبه بر تعلل در کار ، قبل از شروع ، با تهیه لیستی از تمام مراحل انجام کار خود را کاملا آماده کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:32 pm

ارد بزرگ : آدمهای ماندگار به چیزی جز آرمان نمی اندیشند .

ارد بزرگ : مردمان توانمند در میان جشن و بزم نیستند . آنها در هر دم به آرمانی بزرگتر می اندیشند و برای رسیدن به آن در حال پیکارند .

برایان تریسی : در آمد دلخواه سالانه خود را بر 2000ساعتی که در سال کار می کنید تقسیم کنید و از این به بعد فقط کارهایی را قبول کنید که دستمزدی به همان میزان یا بالاتر از آن داشته باشد

برایان تریسی : رشد شخصیت عامل اصلی صرفه جویی در وقت است . هر قدر انسان برتری شوید با صرف وقت کمتری می توانید به هدف های خود برسید.
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:32 pm

ارد بزرگ : میندیش که دیگران ، تو را به آرمانت خواهند رساند .

ارد بزرگ : پیش نیاز رسیدن به دلیری و بی باکی ، یافتن آرمان و خواسته ای هویدا است .

برایان تریسی : انسان های معمولی 50%از وقت خود را صرف معاشرت ها و انجام کارهای شخصی بیهوده می کنند . شما چطور؟

برایان تریسی : در جایی که کار می کنید به سخت کوش ترین فرد معروف باشید . این کار موفقیت شما را تضمین می کند
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:35 pm

ارد بزرگ : تنها آرمانهای بزرگ است که به ما بینشی فرا دنیوی می دهد .

ارد بزرگ : مهم نیست تا چه میزان رشد کرده ایم ، مهم این است که از آرمان هایمان دور نشده باشیم .

برایان تریسی : هنگامی که احساس می کنید کارهای زیادی است که باید انجام دهید و وقت کافی هم برای انجام تمام آنها ندارید به خودتان یادآوری کنید که تمام کاری که می خواهید انجام دهید تما م کاری است که می توانید انجام دهید

برایان تریسی : اگر برای ماندن و کار کردن در جایی که هستید فقط یک ماه دیگر فرصت داشته باشید مایلید چه کاری را به اتمام برسانید ؟ بی درنگ برای انجام آن دست به کار شوید و تا آن را به پایان نرسانیده اید دست از کار نکشید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:36 pm

ارد بزرگ : هدف آدمهای کارآمد ، پیدا نمودن راهی مناسب برای ساختن ایده هاست .

ارد بزرگ : آنکه در بیراهه قدم بر می دارد آرمان و هدف خویش را گم کرده است .

برایان تریسی : هر روز مقداری از وقتتان را به این اختصاص دهید که در مورد هدف های اصلی و واقعی خود و راه های بهتری که از طریق آنها می توانید روز به روز به هدف های خود نزدیک تر شوید فکر و تامل کنید

برایان تریسی : خلاقیت بالقوه خود را شکوفا کنید . مرتبا به دنبال راه های بهتری باشید که با استفاده از آنها بتوان کارهایی را که هم اکنون مشغول انجام آن هستید با صرف وقت و هزینه کمتری به انجام رساند
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:37 pm

ارد بزرگ : پرداختن به ریشه ها ، کار ریش سفیدان و اهل دانش است .

ارد بزرگ : ریشه آدم های سست بنیاد همانند درختان ریشه در مرداب ، لرزان است .

برایان تریسی : در اغلب موارد ، انجام 20% از یک کار منجر به دست یافتن به 80%از نتایج آن می شود

برایان تریسی : در هر کاری 30% از وقت معمولا صرف جست و جو برای یافتن چیزهایی می شود که معلوم نیست کجا گذاشته شده اند. اطلاعات و مدارک خود را با دقت بایگانی کنید.
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:38 pm

ارد بزرگ : رایزن کسی است که می تواند از درون پیچیده ترین مشکلات ، ساده ترین و بهترین راهها را بیابد .

ارد بزرگ : سخت ترین کارها ، یافتن رایزن است چرا که رایزنهای بزرگ دور از دیدگان مردم ، در اندیشه های دور در حال پروازند .

برایان تریسی : یک خوش بین تمام عیار باشید . در هر موقعیتی به دنبال چیزهای مثبت باشید تا بتوانید از آنها استفاده کنید

برایان تریسی : انسان های مثبت و موفق همیشه درباره راه حل ها فکر و صحبت می کنند و انسانهای ناموفق در مورد مشکلات و شما جزء کدام گروه هستید؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:38 pm

ارد بزرگ : مردم همواره گوش به ندای بخشندگان دارند .

ارد بزرگ : برای رسیدن به بلندای بخشندگی باید از آز وجود خویش بگذری .

برایان تریسی : همیشه از خودتان بپرسید : با ارزش ترین استفاده ای که در حال حاضر می توانم از وقتم بکنم چیست ؟

برایان تریسی : مدیریت زمان وسیله ای است که می تواند شما را از جایی که هستید به جایی که می خواهید باشید برساند
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:43 pm

ارد بزرگ : بارش باران از !!! گیتی ، فرزندان را در دل خاک جانی می دهد و زندگی را هویدا می کند و چه نیک مردان و زنانی که می بارند برای شکوفا شدن بستر آیندگان .

ارد بزرگ : باران مهر آسمان است نه بغض آن ، همانند آدمیان مهرورزی که می بارند و کینه توزانی که خشک و بی نشانند .

برایان تریسی : یاد گیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید . هر روز چیز جدیدی بیاموزید

برایان تریسی : هر فعالیت یا عدم فعالیتی مستلزم انتخابی است بین آنچه بیشتر اهمیت دارد و آنچه کمتر اهمیت دارد
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:43 pm

ارد بزرگ : نادر شاه افشار توانست از خراب آبادی که دشمنان برایمان ساخته بودند کشوری باشکوه بسازد نام او همیشه برای ایرانیان آشنا و دوست داشتنی خواهد بود .

ارد بزرگ : بارزترین و گرامی ترین گرایش گاندی ، میهن پرستی او بود .

برایان تریسی : تمرین کنید کارهایتان رایک تنه انجام دهید ، وقتی کاری را شروع کردید تا آن را تکمیل نکرده اید دست از کار نکشید

برایان تریسی : برای اینکه به حداکثر بهروری دست پیدا کنید ، با تکرار پی در پی این جمله به خودتان نظم و ترتیب بدهید : خوب ، برگردیم سر کار
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:44 pm

ارد بزرگ : سختی های بزرگ به آدمی نیرویی دو چندان می بخشد .

ارد بزرگ : دشواری ، به هدف ما ارزش می بخشد . دشواری بیشتر ، ارزش فزونتر .

برایان تریسی : شما در محیط کار وقت چه کسی را تلف می کنید و این کار را چطور انجام می دهید؟

برایان تریسی : اختلالاتی را که مکالمات تلفنی در کارتان ایجاد می کند به حداقل برسانید . آیا مکالمات تلفنی خود را تحت کنترل دارید؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:44 pm

ارد بزرگ : گیتی همواره در حال زایش است و پویشی آرام در همه گونه های آن در حال پیدایش است .

ارد بزرگ : ریشه کارمند نابکار ، در نهاد سرپرست و مدیر ناتوان است .

برایان تریسی : وقت از بین رفتنی است ، نمی توان آن را پس انداز کرد. فقط می توان آن را به روش های مختلف خرج کرد

برایان تریسی : مدیریت زمان بیش از هر چیز نیاز به انضباط فردی ، خویشتن داری و تسلط بر نفس دارد
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:45 pm

ارد بزرگ : برآزندگان شادی را از بوته آتشدان پر اشک ، بیرون خواهند کشید .

ارد بزرگ : دارایی برآزندگان ، دلی سرشار از امید است به پهنه و گستره آسمانها .

برایان تریسی : چشم انداز دراز مدت خود را شرح و بسط دهید . می خواهید ظرف پنج سال آینده به کجا برسید؟

برایان تریسی : توانایی شما در به تعویق انداختن خوشی های کوتاه مدت تعیین کننده میزان پیشرفت مالی شما در دراز مدت است.
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:45 pm

ارد بزرگ : فرمانروایان بی خرد ، مردم را شاگرد خویش می پندارند .

ارد بزرگ : پادشاهی که مردمش از او فروتر بنشینند در فزونی و برتری نیست او در ته چاه کبر و خود بینی فرو افتاده است .

برایان تریسی : خوشبختی زمانی حاصل می شود که شما به کاری که انجام می دهید اعتقاد داشته باشید ، آن را خوب بشناسید و دوست داشته باشید

برایان تریسی : آیا در گذشته خود را درگیر کاری کرده اید که اگر اطلاعات امروزتان را داشتید حاضر نمی شدید به آن تن دهید ؟
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:46 pm

ارد بزرگ : فرمانروای دانا می داند ، هیچ ندای با کُشتن خفه نمی شود .

ارد بزرگ : فرمانروای دانا ، زخم خورده را بر هیچ کار دیوانی نمی گمارد .

برایان تریسی : علت هر شکستی عمل کردن بدون فکر کردن است . آلکس مکنزی( متخصص مدیریت زمان )

برایان تریسی : برای مدیریت زمان خود ، باید خوشبختی را هدف اصلی زندگی تان قرار دهید.
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:47 pm

ارد بزرگ : فرمانروای اندرزگو شایسته فرمانروای نیست تنها آنانی شایسته اند که اهل کارند .

ارد بزرگ : همواره سودجویان خود را نگهبانان راستین فرمانروا می دانند . حال آنکه فرمانروای پاکزاد ، به شمار مردم خویش پاسبان دارد .

برایان تریسی : پاداش هایی که در زندگی می گیرید بستگی به این دارد که چه کاری می کنید ، چقدر خوب آن را انجام می دهید و چقدر مشکل است که بتوان کسی را جایگزین شما کرد

برایان تریسی : قانون کاشت و برداشت اصل اساسی زندگی بشر است . شما امروز محصولی را برداشت می کنید که در گذشته بذر آن را کاشته اید.
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:47 pm

ارد بزرگ : سرزمینی که اسطوره های خویش را فراموش کند به اسطورهای کشورهای دیگر دلخوش می کند فرزندان چنین دودمانی بی پناه و آسیب پذیرند .

ارد بزرگ : اسطوره ها زاینده اند ! آنان برای فرزندان سرزمین خویش همواره امید به ارمغان می آورند .

برایان تریسی : راه کارهای مدیریت زمان قدرت قضاوت ، پیش بینی ، اطمینان و انضباط فردی را افزایش می دهد

برایان تریسی : مدیریت زمان شما را قادر می سازد نه تنها سخت کوش تر بلکه هوشیارتر عمل کنید
raazi
raazi

پست من طرف raazi السبت أبريل 11, 2009 7:48 pm

ارد بزرگ : آدمیانی اندک ، تنها به هدف می اندیشند ! و بسیار کسان که هدفشان جز خانه نشین کردن همان گروه و دسته کوچک نیست .

ارد بزرگ : گاهی هدف خود ، سد دید آدمیست باید دور شد و آنگاه برگشت چه درخشان هویداست .

برایان تریسی : در حین کار مرتبا برای جلوگیری از خستگی جسمی و ذهنی ، از جا برخیزید ، چند حرکت کششی انجام دهید و کمی راه بروید

برایان تریسی : استراحت کوتاه یکی از ابزار های مدیریت زمان است . یک استراحت کوتاه می تواند شما را برای ساعاتی که در پیش دارید شارژ کند
raazi
raazi

صفحه 1 از 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة