رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 9 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 9 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Vote_rcapکنترل دو شهر را در غرب سوریه Voting_barکنترل دو شهر را در غرب سوریه Vote_lcap 
serendipiti
کنترل دو شهر را در غرب سوریه Vote_rcapکنترل دو شهر را در غرب سوریه Voting_barکنترل دو شهر را در غرب سوریه Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

کنترل دو شهر را در غرب سوریه

کنترل دو شهر را در غرب سوریه Empty کنترل دو شهر را در غرب سوریه

پست من طرف سروناز الإثنين نوفمبر 23, 2015 11:44 pm

آزادسازی دو شهر در غرب سوریه
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۱:۵۲ PM

ارتش سوریه و متحدانش، با پشتیبانی حملات هوایی روسیه، پس از درگیری های شدید با تروریستهای داعش، کنترل دو شهر را در غرب سوریه در دست گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز از بیروت، رسانه های دولتی سوریه نیز اعلام کردند ارتش و یک نیروی محلی کنترل شهرهای مهین و حوارین را واقع در جنوب شرقی شهر حمص در اختیار گرفته و تعداد زیادی از تروریستهای داعش را به هلاکت رسانده اند.

این دو شهر در شرق آزادراه شمال-جنوب که از شهرهای مهم سوریه می گذرد، واقع شده اند؛ آزادراهی که برای کنترل منطقه عمدتا تحت کنترل دولت در غرب این کشور حیاتی است.

این شهرها همچنین نزدیک جاده هایی هستند که شهر تدمر در بیابان های مرکزی سوریه را به شهرهای غربی متصل می کنند.

دیده بان حقوق بشر سوریه، که با استفاده از منابع میدانی جنگ داخلی تقریبا پنج ساله در این کشور را رصد می کند، اعلام کرد هواپیماهای سوری و روس دهها حمله به مناطق اطراف مهین و حوارین انجام دادند.

همچنین درحمله ارتش سوریه با استفاده از یک فروند موشک هدایت شونده به منزلی در شهرک الحویز در حومه جنوبی حلب که عناصر مسلح تروریست در آن پناه گرفته بودند، تعدادی از آنها کشته و زخمی شدند.

روسیه صدها خودروی حامل سوخت برای داعش را در سوریه منهدم کرد

سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز دوشنبه اعلام کرد جنگنده های این کشور در پنج روز گذشته بیش از یک هزار خودروی حامل نفت خام برای پالایشگاه های داعش را در سوریه منهدم کردند.ایگور کناشنکوف در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد در حمله جنگنده های روسیه در پنج روز گذشته بیش از یک هزار تانکر حامل نفت خام برای پالایشگاه های تحت کنترل داعش در سوریه منهدم شده است. روسیه، یکی از متحدان اصلی بشار اسد رئیس جمهور سوریه، تقریبا دو ماه پیش در حمایت از ارتش سوریه و نیروهای زمینی متحد آن، حملات هوایی در سوریه را آغاز کرد.هفته گذشته، هواپیمای سوری و روسی مناطق تحت کنترل داعش را در شرق سوریه بمباران کردند.

برچسب ها:
سوریه ،

داعش ،
سروناز
سروناز

الميزان
القرد
شمع های روشن : 84
جایگاه : 166397
شهرت : 180
زاد روز : 1992-09-24

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل