رهنمودهای استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی| دانای اُرُدیستهای جهان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
معرفی سایت

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
»  10 Motivational and Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani - Life and Success
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:12 pm من طرف serendipiti

»  5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:11 pm من طرف serendipiti

» 6 Mind-Blowing Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالأربعاء فبراير 10, 2021 12:10 pm من طرف serendipiti

»  The Famous Quotes - Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:45 am من طرف mehran

»  Beautiful Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes To Achieve Peace in Your Life
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:44 am من طرف mehran

»  Uncommon Quotes from Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Can Change Your Life
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:42 am من طرف mehran

»  35 Inspirational Quotes On Patience by Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:41 am من طرف mehran

»  46 Inspirational Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Portray The Positive Aspects Of Life
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:40 am من طرف mehran

»  68 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That Will Help You When The Spirit Is Willing But The Flesh Is Weak
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالأحد فبراير 07, 2021 10:39 am من طرف mehran

» 22 Notable Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Might Reorient Your Line Of Thought
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:10 pm من طرف mehran

»  46 Thought-Provoking The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes You Must Know
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:09 pm من طرف mehran

»  35 Powerful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes & Life Lessons To Stay Ahead
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:08 pm من طرف mehran

»  66 Enlightening quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Broaden Your Worldview
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:07 pm من طرف mehran

»  48 Enlightening Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani For A Better World
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  43 Inspiring Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Serve As Food For Thought
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالسبت فبراير 06, 2021 1:06 pm من طرف mehran

»  6 Insightful The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes That You Must Share
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:50 am من طرف mehran

»  27 Thought-Provoking Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani On Children, Learning And Psychology
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:49 am من طرف mehran

»  78 Great Quotes By The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani, The Author Of The Red Book
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالسبت فبراير 06, 2021 11:48 am من طرف mehran

»  50 TIMELESS Philosophical Quotes By Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:38 am من طرف mehran

»  7 inspirational quotes of Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Emptyالجمعة فبراير 05, 2021 10:36 am من طرف mehran

كساني كه Online هستند
در مجموع 5 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 5 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 49 و در تاريخ الثلاثاء فبراير 13, 2024 3:21 pm بوده است.
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
شکوفه
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Vote_rcapمحمدجواد ظریف و جفری اونیاما Voting_barمحمدجواد ظریف و جفری اونیاما Vote_lcap 
serendipiti
محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Vote_rcapمحمدجواد ظریف و جفری اونیاما Voting_barمحمدجواد ظریف و جفری اونیاما Vote_lcap 
mehran
farimah
raazi
hadi
nahid
امیر
donia
سروناز

محمدجواد ظریف و جفری اونیاما

محمدجواد ظریف و جفری اونیاما Empty محمدجواد ظریف و جفری اونیاما

پست من طرف سروناز الإثنين نوفمبر 23, 2015 11:48 pm

گسترش مناسبات ایران و نیجریه
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۳:۵۲ PM

آقایان محمدجواد ظریف و جفری اونیاما وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و نیجریه درباره راه‌های گسترش مناسبات و همکاری ‌های دوجانبه و منطقه‌ای بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه‌ای وزارت امور خارجه، آقای ظریف با اشاره بـه ظرفیت‌های بالفعل دو کشور بـرای گسترش مناسبات فی‌مابین در زمینه های اقتصادی و علوم و فناوری‌های نوین اظهار داشت : ایران و نیجریه در چارچوب همکاری های دوجانبه و منطقه ای می توانند ظرفیت های اقتصادی و علمی و فناوری های خود را روز به روز ارتقا دهند.

وزیر امور خارجه کشورمان با تبیین زمینه های جدید همکاری های دو کشور افزود: تهران و ابوجا فرصت های خوبی در زمینه های همکاری های اقتصادی و دانش بنیان در ارتباط با تبادل فناوری های جدید و تأسیس شرکت های خصوصی دارند که از طریق رایزنی مستمر می توان طرح‌های فناوری بین دو کشور را در زمینه الکتریسته و انرژی های جدید و در قالب های همکاری منطقه ای و جهان اسلام شامل D8 تعمیق کرد.

ظریف گفت: با توجه به بازارهای خوبی که فراروی دو کشور در سطوح چندجانبه و منطقه ای فراهم است ، ما با نیجریه می توانیم فرصت زیادی را برای بازرگانان و کارآفرینان دو کشور فراهم کنیم.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به آثار توافق برجام بر گشایش های جدید پس از تحریم ها در دی ماه سال جاری خاطرنشان کرد: ما چشم انداز خوبی درمرحله پساتحریم در زمینه های بانکی و تجاری مشاهده خواهیم کرد و نیجریه می تواند مرکزیت همکاری های منطقه در افریقا را شکل دهد.

وی درخصوص مخاطرات ناشی از گروه های بوکوحرام و داعش و الشباب گفت: تهدیدات روزافزون افراط گرایی در جهان ریشه در افکار غلط گروه های تکفیری و بی‌توجهی واقعی به منابع تغذیه مالی و فکری این گروه‌ها دارد.

ظریف با اشاره به آثار منفی اعمال افراطی گرایی در مخدوش ساختن چهره اسلام خاطرنشان کرد: رویکرد افراط گرایی هیچ ارتباطی با تعالیم ارزشمند اهل تسنن و تشیع ندارد ، بلکه گروه ها و فرقه های تکفیری همچون داعش و بوکوحرام با رویکردهای افراط گرایی در سوریه و عراق ، مالی ، نیجریه به وجهه واقعی مسلمانان آسیب می رسانند و برای مقابله با آنان، همبستگی هر چه بیشتر و ارتقای همکاری های کشورهای اسلامی و افریقایی راهگشای این مشکلات است .

وزیر امور خارجه نیجریه ، جمهوری اسلامی ایران را کشوری بزرگ با ظرفیت های متنوع ارزیابی کرد و خواستار تعمیق همکاری های دو کشور در تمام سطوح شد.

آقای جفری اونیاما وزیر امور خارجه نیجریه با اشاره به روابط متین دو کشور و اولویت های رئیس جمهوری نیجریه در زمینه گسترش همکاری های دو کشور در زمینه انرژی و بهره گیری از مزیت های فراروی حوزه انرژی و فناوری، این موضوع را در مقدمه برنامه های نیجریه اعلام کرد و گفت: آمادگی داریم با رایزنی با یکدیگر امکانات جدیدی را شناسایی کنیم.

وی با اشاره به آمادگی نیجریه برای توسعه مناسبات تجاری و فرهنگی خود با جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت : ما اراده لازم را برای گسترش همکاری های اقتصادی و فرهنگی با جمهوری اسلامی ایران داریم و در چارچوب موافقتنـامه ها و تفاهمنامه های به دست آمده ، باید زمینه های جدید و موانع موجود را برای تعمیق مناسبات برطرف کنیم.

برچسب ها:
ظریف ،

ایران ،

نیجریه ،
سروناز
سروناز

الميزان
القرد
شمع های روشن : 84
جایگاه : 166397
شهرت : 180
زاد روز : 1992-09-24